Knut Valstads Minneløp 2001

Oppsal orientering Katisa 27.05.01


Resultatliste per klasse

D10-12 N| D11-12| D13-14| D15-16| D17-18| D17AK| 
D17C| D17N| D19-20| D21| D35| D40|
D45| D50| D55| D60| D65| D70|
D75| H10-12 N| H11-12| H13-14| H13-16 C| H13-16N|
H15-16| H17-18| H17AK| H17C| H19-20| H21|
H35| H40| H45| H50| H55| H60|
H65| H70| H75| N-ÅPEN|

Resultatliste D10-12 N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Løvald Helberg,Christina        Asker Skiklubb         OS      :13:14  
 2	Kvåle,Barbro                    Hadeland O-Lag         OS      :13:57  
 3	Incerti,Irene                   Oppsal IF              OS      :23:45  
 4	Fremming,Elisabeth              Heming Njård           OS      :27:34  
 DNS	Andersen,Julie                  Halden Skiklubb        OS              
 DNS	Kapperud,Åshild                 Oppsal IF              OS              
  

Resultatliste D11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Øverøyen,Rannveig               Tyrving                OS      :25:43  
 2	Nydal,Britt Inngunn Moian       Asker Skiklubb         OS      :26:54  
 3	Nygård,Ida                      Tyrving                OS      :27:15  
 4	Lindmark,Live                   Asker Skiklubb         OS      :28:57  
 5	Skantze,Ingrid                  Tyrving                OS      :31:29  
 6	Grøndahl,Ragnhild               Lillomarka             OS      :32:31  
 7	Stiansen,Kristine               Nydalens SK            OS      :32:37  
 8	Kvale,Vilde                     Kolbotn Og Skimt OL    OS      :32:57  
 9	Tonjer,Lea-Rebekka              Heming Njård           OS      :33:04  
 10	Åstebøl,Martine                 Oppsal IF              OS      :33:26  
 11	Berge,Ingrid                    Tyrving                OS      :38:05  
 12	Flatekval,Mari                  Oppsal IF              OS      :38:24  
 13	Nørstebø,Kristin                Tyrving                OS      :39:54  
 14	Hellevig,Tonje                  Kolbotn Og Skimt OL    OS      :40:09  
 15	Klyve,Line                      Oppsal IF              OS      :46:40  
  

Resultatliste D13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Åstebøl,Kristin                 Oppsal IF              OS      :36:32  
 2	Molstad,Lone Sørlien            Gjøvard OL             OP      :36:39  
 3	Larsen,Marianne Mellbye         Asker Skiklubb         OS      :37:18  
 4	Steiwer,Kine H.                 Lillomarka             OS      :37:22  
 5	Toftdahl,Tiril                  Heming Njård           OS      :42:48  
 6	Danielsen,Christine             Asker Skiklubb         OS      :44:40  
 7	Horn,Fanny Welle-Strand         Heming Njård           OS      :46:55  
 8	Isachsen,Marit                  Asker Skiklubb         OS      :59:44  
 9	Granly,Toril                    Lillomarka             OS     1:03:40  
 DSQ	Sparre,Øyunn                    Fossum IF              OS      :23:25  
  

Resultatliste D15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Fasting,Mari M.                 OK Moss                OS      :40:26  
 2	Thingelstad Eeg,Thea            Asker Skiklubb         OS      :43:29  
 3	Fasting,Guro                    OK Moss                OS      :44:22  
 4	Tonjer,Selma                    Heming Njård           OS      :45:39  
 5	Hegna,Cathrine                  Asker Skiklubb         OS      :45:44  
 6	Siljehaug,Isfrid                Fossum IF              OS      :48:26  
 7	Stenslet,Synne                  Raumar O-Lag           OS      :49:24  
 8	Helsingen,Lise                  Nydalens SK            OS      :49:28  
 9	Edstrøm,Ingunn                  Oppsal IF              OS      :49:47  
 10	Skjebstad,Kristin               Lillomarka             OS      :50:53  
 11	Dalby,Karen                     Oppsal IF              OS      :52:26  
 12	Pedersen,Kirsten B              Tyrving                OS      :55:04  
 13	Haugerud,Ragnhild R.            Ringerike OL           OS     1:04:32  
 14	Holmestad,Helga                 Måren OK               OS     1:12:09  
 DSQ	Nilssen,Kine                    Tyrving                OS      :03:37  
 DSQ	Svendsen,Siri                   Haslum                 OS      :42:28  
  

Resultatliste D17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Granly,Bjørg                    Lillomarka             OS     1:09:15  
 DNS	Kjenseth,Silje Hansen           Heming Njård           OS              
  

Resultatliste D17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Høilund,Randi                   Indre Østfold OK       OS      :41:20  
 2	Holme,Anne Synnøve              || GeoForm             OS      :53:30  
 3	Aksnes,Kristin                  Lillomarka             OS      :53:44  
 4	Langerød,Anita                  OSI                    OS      :57:04  
 5	Sandlelin,Mari                  Heming Njård           OS     1:01:31  
 6	Thorstensen,Anne Karin          Østmarka OK            AK     1:02:58  
 7	Syversen,Ida                    Røyken O-lag           OS     1:04:07  
 DSQ	Eriksen,Kjersti                 Nydalens SK            OS      :51:29  
 DSQ	Sandvand,Christina              Lillomarka             OS      :57:12  
 DSQ	Sjønnesen,Elin                  Lillomarka             OS      :58:56  
  

Resultatliste D17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Wærp,Cecilie S.                 OSI                    OS      :26:19  
 2	Landmark,Bente                  Fossum IF              OS      :27:08  
 3	Nydal,Anne Moian                Asker Skiklubb         OS      :29:13  
 4	Robøle,Ingrid                   Ringsaker O-lag        OS      :30:11  
 5	Bredesen,Ingrid Opsahl          Fossum IF              OS      :30:37  
 6	Sætra,Siri Scherdin             Asker Skiklubb         OS      :31:00  
 7	Berglund,Monica                 Ringerike OL           OS      :31:05  
 8	Ellingsen,Teresia               Østmarka OK            AK      :31:12  
 9	Lindmark,Tone Irene             Asker Skiklubb         OS      :32:21  
 10	Austad,Anne-Grete               Rond O-lag             OS      :32:26  
 11	Ungersness,Grete                Driv IL                OS      :32:34  
 12	Rye,Unni                        Asker Skiklubb         OS      :32:36  
 13	Byfuglien,Ingrid                Gjøvard OL             OS      :33:55  
 14	Larsen,Else Mellbye             Asker Skiklubb         OS      :34:36  
 15	Granly,Hallfrid                 Lillomarka                     :36:02  
 16	Ottesen,Pia                     Lillomarka             OS      :36:24  
 17	Kilset,Karin                    Tyrving                OS      :38:05  
 18	Granlund,Tone                   Raumar O-Lag           AK      :44:44  
 19	Gjessing,Sissel                 Heming Njård           OS      :44:51  
 20	Pettersson,Kari Lindboe         Kolbotn Og Skimt OL    OS      :48:47  
 21	Utseth,Lena                     Østmarka OK            AK      :56:28  
  

Resultatliste D17N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Nordvik,Lise Marie              Asker Skiklubb         OS      :34:02  
 DNS	Glestad,Birgitte                Haslum                 OS              
 DNS	Stensholm,Ann Harriet           Indre Østfold OK       OS              
  

Resultatliste D19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 DNS	Øhlchers,Marianne               Tyrving                OS              
  

Resultatliste D21

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Bjørnsgaard,Ane                 Nydalens SK            OS     1:05:13  
 2	Øverby,Grete                    Eidskog OL             OS     1:07:39  
 3	Hagen,Elin Cathrine             Södertälje Orientering OS     1:12:50  
 4	Kerner,Kersti                   Nydalens SK            OS     1:25:56  
 DSQ	Skammelsen,Stinne               Nydalens SK            OS      :07:15  
 DSQ	Gil,Ampa                        Nydalens SK            OS     1:12:14  
 DNS	Pipinyte,Milda                  Tyrving                OS              
  

Resultatliste D35

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Hov,Kjersti                     Fossum IF              OS     1:06:04  
 2	Jørgensen,Torild                Østmarka OK            OS     1:25:06  
 3	Solbergseter,Mette              Finnskogen             OS     1:33:40  
  

Resultatliste D40

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Rustad,Anne Grete               Raumar O-Lag           AK      :40:59  
 2	Nørstebø,Sidsel                 Tyrving                OS      :42:53  
 3	Hegna,Grete                     Asker Skiklubb         OS      :46:11  
 4	Natvig,Kari                     Nittedal O-lag         OS      :47:12  
 5	Danielsen,Berit                 Tyrving                OS      :48:51  
 6	Line,Bente                      Skaukameratene O-lag   OS      :48:54  
 7	Berge,Berit                     Tyrving                OS      :49:11  
 8	Skantze,Kjersti                 Tyrving                OS      :51:10  
 9	Grøndahl,Frøy                   Lillomarka             OS      :52:29  
 10	Jakobsen,Janet B.               Sørbråten IL           OS      :54:59  
 11	Schnitler,Solveig               Asker Skiklubb         OS      :56:36  
 12	Ludvigsen,Gro Hege              Måren OK               OS      :59:25  
 13	Møller,Vivian                   Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:07:09  
 14	Sørlien,Anne                    Gjøvard OL             OP     1:36:35  
 DSQ	Bergkastet,Inger                Kolbotn Og Skimt OL    OS      :51:25  
 DSQ	Berntsen,Grete                  Måren OK               OS     1:24:29  
  

Resultatliste D45

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Øverøyen,Kari Weber             Tyrving                OS      :38:17  
 2	Axelsson,Gabriella              Idefjorden SK          OS      :48:02  
 3	Melbye,Elle                     Heming Njård           OS      :48:39  
 4	Sanderud,Jorunn                 Nydalens SK            OS      :49:30  
 5	Gran,Aud                        Tyrving                OS      :52:19  
 6	Kolberg,Nina                    Tyrving                OS     1:06:20  
 7	Nilstad,Randi                   Tyrving                OS     1:09:59  
 8	Wikstrøm,Bente                  Hein O-lag             OS     1:14:08  
  

Resultatliste D50

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Moe,Anne Berit                  Raumar O-Lag           OS      :41:50  
 2	Ursin,Nora                      Fossum IF              OS      :54:57  
 3	Horvati,Ildiko                  Tyrving                OS      :56:17  
 4	Stang,Martha                    Hein O-lag             OS      :59:51  
 5	Færden,Anne Marit               Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:02:29  
 6	Efraimsen,Ranveig               Storsteinnes IL        OS     1:04:30  
 7	Saugerud,Atie D.                Tyrving                OS     1:04:50  
 8	Håheim,Lise Lund                Asker Skiklubb         OS     1:08:14  
 9	Harstad,Unni                    Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:08:22  
 10	Olsen,Anitha                    Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:15:50  
 DSQ	Granlund,Wenche                 Raumar O-Lag           AK     1:06:43  
  

Resultatliste D55

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Lindhe,Ulla                     OK Stern               OS      :43:17  
 2	Lome-Hagman,Ingrid              Kolbotn Og Skimt OL    OS      :53:31  
 3	Døhlen,Inger                    Raumar O-Lag           AK      :57:25  
 4	Sandelin,Sidsel                 Heming Njård           OS      :57:27  
 5	Fanueldsen,Brynhild             Fossum IF              OS      :59:17  
 6	Ibsen,Elisabeth                 Lommedalen             OS     1:00:45  
 7	Halck,Inger                     Måren OK               OS     1:03:12  
 8	Røe,Liv                         Rudsbygd IL            OS     1:03:19  
 9	Sørlien,Turid                   Hein O-lag             OS     1:07:38  
 10	Kjersti,Tho                     Stabæk IF              OS     1:11:56  
 11	Olaisen,Sissel                  Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:13:35  
 12	Kvaase,Inger Elisabeth          Bækkelaget sportsklubb OS     1:16:05  
 DSQ	Javanord,Elise                  Hein O-lag             OS      :40:13  
 DNS	Sjønnesen,Anne                  Nittedal O-lag         OS              
  

Resultatliste D60

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Nilsen,Anne-Britt               Kjelsås IL             OS      :44:34  
 2	Bøhlerengen,Unni                Måren OK               OS      :48:59  
 3	Wichmann,Nina                   Måren OK               OS      :51:24  
 4	Henriksen,Mari Anne             Lillomarka             OS      :51:40  
 5	Brænden,Ragnhild                Nittedal O-lag         OS      :53:23  
 6	Ødegårdstuen,Marit              Synnfjell OK           OS     1:02:02  
  

Resultatliste D65

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Sommerheim,Ranveig              Horten OK              OS      :56:58  
 2	Jahren,Gerd                     Bærum Skiklub          OS     1:17:09  
  

Resultatliste D70

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Kvingedal,Bjørg                 Nydalens SK            OS      :59:28  
 2	Rarlaug,Sonja                   Østmarka OK            AK     1:03:15  
 3	Treekrem,Birgit                 Ås IL                  OS     1:22:59  
  

Resultatliste D75

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Røss,Lillian                    Siggerud               OS     1:52:36  
  

Resultatliste H10-12 N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Tandrevold,Eivind               Fossum IF              OS      :11:44  
 2	Bredesen,Anders Opsahl          Fossum IF              OS      :13:52  
 3	Danielsen,Fredrik               Asker Skiklubb         OS      :14:58  
 4	Grøndahl,Trygve                 Lillomarka             OS      :15:12  
 5	Graff,Jesper                    Indre Østfold OK       OS      :15:31  
 6	Korsvold,Kristoffer             Raumar O-Lag           AK      :16:20  
 7	Tonjer,Markus                   Heming Njård           OS      :17:20  
 8	Foldøy,Ole Einar                Indre Østfold OK       OS      :19:24  
 9	Nordahl,Morten                  Østmarka OK            OS      :19:35  
 10	Skjelbek,Magnus L.              Oppsal IF              OS      :21:52  
 11	Møller,Christian                Kolbotn Og Skimt OL    OS      :23:38  
 12	Nydal,Erlend                    Asker Skiklubb         OS      :26:52  
 13	Byfuglien,Martin                Gjøvard OL             OS      :27:18  
  

Resultatliste H11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Steiwer,Gaute H.                Lillomarka             OS      :24:23  
 2	Kvåle,Hans Jørgen               Hadeland O-Lag         OS      :26:12  
 3	Holom,Erik                      Bækkelaget sportsklubb OS      :27:01  
 4	Larsen,Espen Mellbye            Asker Skiklubb         OS      :27:20  
 5	Nielsen,Martin                  Indre Østfold OK       OS      :28:37  
 6	Hagen,Erik R                    Østmarka OK            AK      :29:32  
 7	Line,Vegard                     Skaukameratene O-lag   OS      :30:03  
 8	Sagvolden,Rune                  Østmarka OK            AK      :31:18  
 9	Larsen,Arne Mellbye             Asker Skiklubb         OS      :32:17  
 10	Sætra,Inge                      Asker Skiklubb         OS      :34:17  
 11	Jonassen,Eivind B.              Kolbotn Og Skimt OL    OS      :35:21  
 12	Nesje,Ivar                      Oppsal IF              OS      :39:54  
 13	Sanderud,Torfinn                Nydalens SK            OS      :43:09  
  

Resultatliste H13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Sætra,Ove                       Asker Skiklubb         OS      :28:23  
 2	Sagvolden,Erik                  Østmarka OK            AK      :29:10  
 3	Berge,Harald                    Tyrving                OS      :29:32  
 4	Skovly,Jørgen                   Asker Skiklubb         OS      :30:42  
 5	Eid Nielsen,Lars                Nydalens SK            OS      :31:41  
 6	Skovly,Andreas                  Asker Skiklubb         OS      :32:04  
 7	Ekeberg,Bjørn                   Tyrving                OS      :34:25  
 8	Andersen,Tor Andreas            Halden Skiklubb        OS      :34:30  
 9	Nydal,Hallvard Moian            Asker Skiklubb         OS      :35:13  
 10	Modalsli,Ketil                  Fossum IF              OS      :37:20  
 11	Stenslet,Martin                 Raumar O-Lag           OS      :38:55  
 12	Strandhagen,Stig                Asker Skiklubb         OS      :44:12  
 13	Furuly,Johan Fredrik            Fossum IF              OS      :44:47  
 14	Nørstebø,Erik                   Tyrving                OS      :47:14  
 15	Graff,Simen                     Indre Østfold OK       OS      :47:36  
 16	Rustad,Eirik                    Raumar O-Lag           AK      :51:38  
 17	Waaler Kaas,Martin              Heming Njård           OS      :52:11  
 DSQ	Nørstebø,Magnus                 Tyrving                OS      :43:26  
 DSQ	Lindseth,Sverre                 Tyrving                OS      :43:50  
  

Resultatliste H13-16 C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Høglund,Anders                  Oppsal IF              OS      :25:45  
 2	Lindmark,Teis                   Asker Skiklubb         OS      :33:16  
 3	Grannes,Morten                  Måren OK               OS      :51:20  
  

Resultatliste H13-16N

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Kapperud,Øystein                Oppsal IF              OS      :32:24  
 2	Taasaasen,Krister               Indre Østfold OK       OS      :36:42  
 DSQ	Ødegård,Sigurd                  Asker Skiklubb         OS      :28:51  
  

Resultatliste H15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Strand,Lars-Christian           Måren OK                       :29:37  
 2	Mo,Tore Dyrehaug                Østmarka OK            AK      :33:35  
 3	Andersen,Jens Petter            Halden Skiklubb        OS      :37:06  
 4	Åstebøl,Knut Petter             Oppsal IF              OS      :38:41  
 5	Pettersen,Morten Nilstad        Tyrving                OS      :39:04  
 6	Bergersen,Stian                 Asker Skiklubb         OS      :39:41  
 7	Sundelin,Øystein R.             Bækkelaget sportsklubb OS      :40:03  
 8	Skjelbek,Lars L.                Oppsal IF              OS      :40:25  
 9	Sanderud,Audun                  Nydalens SK            OS      :41:09  
 10	Rustad,Simen                    Raumar O-Lag           AK      :41:18  
 11	Kapperud,Sigrud                 Oppsal IF              OS      :42:19  
 12	Jakobsen,Einar-André            Sørbråten IL           OS      :42:28  
 13	Larsen,Magnus Mellbye           Asker Skiklubb         OS      :42:39  
 14	Jakobsen,Thomas                 Sørbråten IL           OS      :43:44  
 15	Aabel,Eirik                     Bækkelaget sportsklubb OS      :43:47  
 16	Klyve,Stian                     Oppsal IF              OS      :46:21  
 17	Netting,Lars                    Driv IL                OS      :46:36  
 18	Ringerike,Mats                  Oppsal IF              OS      :49:20  
 19	Jonassen,Endre Bergkastet       Kolbotn Og Skimt OL    OS      :49:34  
 20	Grøndahl,Øystein                Lillomarka             OS      :50:37  
 21	Møller,Christoffer              Kolbotn Og Skimt OL    OS      :54:47  
 22	Søvik,Edvin                     Kolbotn Og Skimt OL    OS      :55:47  
 23	Natvig,Halvor                   Nittedal O-lag         OS      :56:21  
 24	Jørgensen,Rein Ole              Østmarka OK            AK      :56:52  
 25	Håheim,Magnus                   Asker Skiklubb         OS      :57:49  
 26	Brekke,Eirik                    Kolbotn Og Skimt OL    OS      :59:58  
 DSQ	Skjaker,Stein Arve              Hadeland O-Lag         OS      :34:04  
 DSQ	Bækkevold,Knut Erik             OK Moss                OS     1:02:37  
  

Resultatliste H17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Storsveen,Bjørnar               Hadeland O-Lag         OS      :51:41  
 2	Gaard,Kristoffer                OK Moss                OS     1:04:01  
 3	Suleng,Håvard                   OK Moss                OS     1:07:17  
 4	Engdahl,Geir Kokkvoll           Tyrving                OS     1:09:33  
 5	Natvig,Henrik                   Nittedal O-lag         OS     1:11:08  
 6	Eidstuen,Anders                 Lillomarka             OS     1:15:03  
 7	Molstad,Christian Sørlien       Gjøvard OL             OP     1:26:28  
 DSQ	Skjelbek,Anders L.              Oppsal IF              OS     1:19:25  
 DNS	Hultgren,Håkon                  Ringerike OL           OS              
 DNS	Tonjer,Ragnar                   Heming Njård           OS              
  

Resultatliste H17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Egge,Guttorm                    OSI                    OS      :51:52  
 2	Sommerheim,Pål                  Horten OK              OS      :53:49  
 3	Aksnes,Dag                      Lillomarka             OS      :54:50  
 4	Berg,Aslak                      OK Moss                OS      :55:58  
 5	Jauhojårvi,Tommy                Lillomarka             OS      :56:12  
 6	Gløgård,Christian               OSI                    OS      :57:10  
 7	Rinden,Bent Ove Barmoen         OSI                    OS      :57:29  
 8	Noer,Lars Karelius              Brandval\Kongsvinger O OS      :58:04  
 9	Skothem,Rolf                    OSI                    OS      :59:25  
 10	Ødegårdstuen,Frode              Synnfjell OK           OS     1:00:48  
 11	Holme,Joar                      || GeoForm             OS     1:03:38  
 12	Klovning,Espen                  Østmarka OK            OS     1:04:27  
 13	Javanord,Hans                   Hein O-lag             OS     1:04:37  
 14	Hansen,Lars                     Ringerike OL           OS     1:08:55  
 15	Kvåle,Asbjørn                   Hadeland O-Lag         OS     1:09:11  
 16	Brænden,Roar                    Nittedal O-lag         OS     1:13:23  
 17	Haro,Xavier                     Nydalens SK            OS     1:19:08  
 18	Pedersen,Henning K.             Tyrving                OS     1:19:59  
 19	Nilssen,Roger                   Tyrving                OS     1:26:45  
 DSQ	Sire,Jan Erik                   Ringerike OL           OS     1:15:25  
 DSQ	Kjernsmo,Kjetil                 OSI                    OS     1:22:44  
 DNS	Bøhn,Thomas                     Nydalens SK            OS              
 DNS	Vollen,Magne                    OSI                    OS              
 DNS	Lunde,Carl                      Haslum                 OS              
 DNS	Arnesen,Stian                   Haslum                 OS              
 DNS	Offstad,Thomas                  Haslum                 OS              
 DNS	Irgens,Marcus                   Haslum                 OS              
 DNS	Granly,Lars Audun               Nydalens SK            OS              
  

Resultatliste H17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Omfjord,Per Rune                Lillomarka             OS      :21:10  
 2	Tangen,Morten                   Måren OK               OS      :21:33  
 3	Thoreby,Eskild                  Måren OK               OS      :22:36  
 4	Ødegårdstuen,Bjørnar            Synnfjell OK           OS      :23:52  
 5	Nordvik,Bjørn                   Asker Skiklubb         OS      :24:17  
 6	Graff,Per Henning               Indre Østfold OK       OS      :24:30  
 7	Tangen,John                     Måren OK               OS      :25:13  
 8	Sætra,Hans-Ingar                Asker Skiklubb         OS      :25:18  
 9	Werling,Yves                    OSI                    OS      :27:22  
 10	Berntsen,Helge                  Indre Østfold OK       OS      :28:17  
 11	Grannes,Jon Anders              Måren OK               OS      :31:44  
 12	Thoreby,Kjell                   Måren OK               OS      :37:42  
 13	Østerud,Lars-Erik               Tyrving                OS      :43:18  
 DSQ	Netting,Sverre                  Driv IL                OS     1:03:37  
  

Resultatliste H19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Sundelin,Christian R.           Bækkelaget sportsklubb OS     1:31:37  
  

Resultatliste H21

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Ivarsson,Johan                  Bækkelaget sportsklubb OS     1:00:35  
 2	Bjørnsgaard,Bernt               Bækkelaget sportsklubb OS     1:03:30  
 3	Brenna,Ulf                      Bækkelaget sportsklubb OS     1:05:21  
 4	Wallum,Odd Torstein             Gøteborg Majorna OK    OS     1:08:51  
 5	Storbråten,Anders               IFK Lidingø SOK        OS     1:08:52  
 6	Røberg,Henning                  Nittedal O-lag         OS     1:09:43  
 7	Brenna,Tor                      Bækkelaget sportsklubb OS     1:10:55  
 8	Dæhli,Sigurd                    Løten O-lag            OS     1:12:18  
 9	Fishwick,Stewart                Lakeland OC            OS     1:13:19  
 10	Kravdal,Torbjørn                Raumar O-Lag           AK     1:13:21  
 11	Håvengen,Pål                    Nydalens SK            OS     1:13:40  
 12	Koren,Esten                     Nydalens SK            OS     1:14:19  
 13	Stene,Per Øyvind                Nydalens SK            OS     1:15:39  
 14	Hansen,Stig                     Østmarka OK            AK     1:16:58  
 15	Bøhlerengen,Boye                Østmarka OK            AK     1:17:05  
 16	Marston,Neil                    Bækkelaget sportsklubb OS     1:18:09  
 17	Brekke,Idar                     Bækkelaget sportsklubb OS     1:18:49  
 18	Bakkehøi,Frode                  Østmarka OK            AK     1:18:59  
 19	Tafjord,Jostein                 Södertälje Orientering OS     1:19:33  
 20	Berge,Hallvard                  Nydalens SK            OS     1:19:46  
 21	Hauge,Bjørn                     OSI                    OS     1:20:16  
 22	Bakkehøi,Helge                  Østmarka OK            AK     1:20:48  
 23	Due-Trier,Øyvind                Kongsberg OL           OS     1:21:00  
 24	Lindblad,Jan                    Lillomarka             OS     1:22:46  
 25	Hjelmstad,Johs                  Bækkelaget sportsklubb OS     1:22:49  
 26	Nylund,Sven                     Lillomarka             OS     1:22:59  
 27	Torvund,Paul                    Østmarka OK            AK     1:25:16  
 28	Lien,Gudbrand                   Ringsaker O-lag        OS     1:30:46  
 29	Nygaard,Endre                   Ås/NLHI                OS     1:59:02  
 DSQ	Christiansen,Yngvar             Bækkelaget sportsklubb OS      :43:37  
 DSQ	Wangensteen,Bjørn               Østmarka OK            AK     1:15:39  
 DSQ	Brynhildsen,Eirik               Nydalens SK            OS     1:17:44  
 DSQ	Kristiansen,Roy                 OSI                    OS     1:20:37  
 DNS	Hoff,Geir                       Tyrving                OS              
 DNS	Larsen,Han                      Gjøvard OL             OS              
 DNS	Unger,Claes-H                   Østmarka OK            AK              
 DNS	Vogelsang,Christian             Nydalens SK            OS              
 DNS	Nysæther,Gisle                  Tyrving                OS              
 DNS	Ingierd,Pål Chr.                Nydalens SK            OS              
 DNS	Håversen,Håkon                  Østmarka OK            AK              
  

Resultatliste H35

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Helland,Knut                    Kolbotn Og Skimt OL    OS      :56:15  
 2	Thorsberg,Finn                  Grue IL                OS      :59:05  
 3	Koren,Hallvard                  OK Moss                OS     1:05:31  
 4	Borg,Erik                       Grue IL                OS     1:07:45  
 5	Torskenæs,Knut                  Trøsken IL             OS     1:10:47  
  

Resultatliste H40

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Dengerud,Terje                  Nydalens SK            OS      :49:15  
 2	Jonsson,Søren                   Nydalens SK            OS      :49:58  
 3	Mathisen,Terje                  Tyrving                OS      :50:52  
 4	Hansen,Øyvind                   Røyken O-lag           OS      :54:37  
 5	Granly,Martin                   Lillomarka             OS      :55:53  
 6	Skovly,Jørn                     Asker Skiklubb         OS      :55:54  
 7	Rundberget,Egil                 Nydalens SK            OS      :58:45  
 8	Nielsen,Jon Petter              Nydalens SK            OS      :59:58  
 9	Stenslet,Pål                    Frogner IL             OS     1:01:24  
 10	Svendsen,Vidar                  Myrvoll IL             OS     1:04:34  
 11	Modalsli,Sigbjørn               Fossum IF              OS     1:05:05  
 12	Martinsen,Ove                   Hauketo IF             OS     1:05:15  
 13	Stiansen,Peer                   Nydalens SK            OS     1:07:21  
 14	Mattsson,Johan                  Lillomarka             OS     1:14:29  
 15	Fremming,Hans Henrik            Heming Njård           OS     1:17:13  
 16	Krupnov,Nicolai                 Tyrving                OS     1:18:24  
 17	Martinsen,Sjur M. Krog          Asker Skiklubb         OS     1:20:44  
 18	Jakobsen,Vidar                  Sørbråten IL           OS     1:24:14  
 19	Moian,Rune                      Asker Skiklubb         OS     1:25:39  
 20	Bondal,Tor-Arne                 Lillomarka             OS     1:28:51  
 21	Gjerding,Roy                    OK Moss                OS     1:29:21  
 22	Nydal,Roar                      Asker Skiklubb         OS     1:31:08  
 DSQ	Sagvolden,Tore                  Østmarka OK            AK      :30:50  
 DSQ	Fasting,Rolf                    OK Moss                OS      :39:05  
 DSQ	Tandrevold,Eirik                Fossum IF              OS      :57:22  
 DSQ	Larsen,Stein Gunnar             Asker Skiklubb         OS     1:49:08  
 DNS	Grøvle,Lars                     Fredrikstad SK         OS              
  

Resultatliste H45

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Næss-Ulseth,Eirik               Heming Njård           OS      :40:41  
 2	Tonjer,Sven                     Heming Njård           OS      :42:24  
 3	Ekeberg,Per Kristian            Tyrving                OS      :43:08  
 4	Bergersen,Leif                  Asker Skiklubb         OS      :44:10  
 5	Berge,Rune                      Tyrving                OS      :44:32  
 6	Stenslet,Ingar                  Raumar O-Lag           OS      :46:44  
 7	Sundelin,Jarle                  Bækkelaget sportsklubb OS      :47:16  
 8	Rustad,Per Olav                 Raumar O-Lag           AK      :47:42  
 9	Fossum,Jon Arvid                Asker Skiklubb         OS      :47:45  
 10	Thingsrud,Leif                  Østmarka OK            AK      :49:59  
 11	Steiwer,Fredrik                 Lillomarka             OS      :50:15  
 12	Haugland,Dag                    Østmarka OK            AK      :50:45  
 13	Solbergseter,Tor                Finnskogen             OS      :50:59  
 14	Strandhagen,Torgeir             Røyken O-lag           OS      :51:34  
 15	Natvig,Bård                     Nittedal O-lag         OS      :51:51  
 16	Edvinsen,Arne                   Driv IL                OS      :54:22  
 17	Pettersen,Alf                   Tyrving                OS      :54:39  
 18	Turtumøygard,Stein              Måren OK               OS      :58:25  
 19	Danielsen,Vidar                 Asker Skiklubb         OS      :59:13  
 20	Byfuglien,Kai                   Gjøvard OL             OS     1:00:20  
 21	Eriksen,Are                     OSI                    OS     1:00:44  
 22	Eidstuen,Dag                    Lillomarka             OS     1:01:09  
 23	Andersen,Tor Ragnar             Halden Skiklubb        OS     1:05:50  
 24	Nørstebø,Atle                   Tyrving                OS     1:14:47  
 25	Sveen,Jan                       Rond O-lag             OS     1:23:16  
 DSQ	Foss,Jon                        Friskis Og Svettis     OS      :54:16  
  

Resultatliste H50

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Wikstrøm,Terje                  Hein O-lag             OS      :44:52  
 2	Børsum,Eldar                    Bækkelaget sportsklubb OS      :47:33  
 3	Øhlckers,Per                    Tyrving                OS      :47:38  
 4	Olsen,Jørn Bue                  Asker Skiklubb         OS      :48:47  
 5	Stensholm,Terje                 Indre Østfold OK       OS      :56:55  
 6	Engon,Olav                      Raumar O-Lag           AK      :57:53  
 7	Pedersen,Arne Vidar             Tyrving                OS      :57:59  
 8	Hagman,Rolf                     Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:00:49  
 9	Bækkevold,Ola                   OK Moss                OS     1:00:54  
 10	Pettersson,Lars Evan            Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:06:29  
 11	Gjessing,Stein                  Heming Njård           OS     1:07:05  
 12	Skjaker,Paul                    Hadeland O-Lag         OS     1:09:48  
 13	Stang,Bård                      Hein O-lag             OS     1:10:44  
 14	Storsveen,Johan                 Nydalens SK            OS     1:14:00  
 15	Nygaard,Leif                    Vaulen                 OS     1:16:58  
 16	Hansen,Helge Sigurd             Heming Njård           OS     1:19:10  
 17	Holom,Finn                      Bækkelaget sportsklubb OS     1:21:57  
 DSQ	Kolstad,Arne                    Fossum IF              OS     1:08:52  
 DNS	Korslund,Odd                    OK Moss                OS              
 DNS	Kolberg,Dag                     Tyrving                OS              
 DNS	Ljunggren,Tore                  Nydalens SK            OS              
  

Resultatliste H55

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Holmboe,Jørgen                  Tyrving                OS      :34:53  
 2	Petersen,John Thomas            Nittedal O-lag         OS      :36:41  
 3	Hvosleif,Henrik                 Bækkelaget sportsklubb OS      :37:51  
 4	Wettergreen,Trond               Driv IL                OS      :37:56  
 5	Bjaaland,Helge                  Heming Njård           OS      :39:02  
 6	Moe,Olaf                        Raumar O-Lag           OS      :41:19  
 7	Røkke,Kjell                     Tyrving                OS      :41:21  
 8	Færden,Jon                      Kolbotn Og Skimt OL    OS      :41:32  
 9	Paulsrud,Bjarne                 Bækkelaget sportsklubb OS      :41:49  
 10	Halvorsrud,Jonny                Eidskog OL             OS      :42:04  
 11	Skåre,Einar                     Høybråten og Stovner   OS      :42:48  
 12	Javanord,Hans Petter            Hein O-lag             OS      :44:08  
 13	Lund,Kristen                    Skaukameratene O-lag   OS      :44:43  
 14	Aaberg,Tore                     Indre Østfold OK       OS      :44:45  
 15	Opsahl,Ivar                     Tyrving                OS      :46:00  
 16	Revhaug,Helge                   Ringerike OL           OS      :48:29  
 17	Sandelin,Bjørn                  Heming Njård           OS      :49:01  
 18	Engen,Klaus                     Eidskog OL             OS      :52:34  
 19	Saugerud,Odd Tore               Tyrving                OS      :52:37  
 20	Dahlen,John                     Heming Njård           OS      :53:21  
 21	Horvati,Gyorgy                  Tyrving                OS      :53:22  
 22	Landstad,Magnus                 Freidig                OS      :53:47  
 23	Jahr,Åsmund                     Driv IL                OS     1:01:14  
 24	Ibsen,Tom                       Lommedalen             OS     1:04:24  
 25	Finstad,Ingar                   OK Moss                OS     1:08:46  
 26	Harstad,Gunnar                  Kolbotn Og Skimt OL    OS     1:13:07  
 27	Ringerike,Arvid                 Haugerud IF            OS     1:14:34  
 28	Brænden,Arne                    Nittedal O-lag         OS     1:25:39  
 DSQ	Sørlien,Steinar                 Hein O-lag             OS      :47:31  
  

Resultatliste H60

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Wikstøl,Åge                     Halden Skiklubb        OS      :40:01  
 2	Lundhaug,Harald                 OK Moss                OS      :40:29  
 3	Jordal,Arne                     Nydalens SK            OS      :42:06  
 4	Egner,Bjørn                     Heming Njård           OS      :42:51  
 5	Eriksrud,Bjørn                  Gjøvard OL             OS      :43:35  
 6	Engebråten,Erik                 Rudsbygd IL            OS      :44:10  
 7	Eckstrøm,Bjørn                  Hauketo IF             OS      :45:56  
 8	Hånes,Sturle                    || GeoForm             OS      :45:57  
 9	Bergseter,Harry                 Romsås IL              OS      :46:59  
 10	Gunnerrød,Bjørn                 Asker Skiklubb         OS      :51:48  
 11	Burud,Tore                      Hauketo IF             OS      :55:22  
 12	Blomhoff,Jappe                  Heming Njård           OS      :55:51  
 13	Tronsen,Terje                   Nittedal O-lag         OS     1:06:08  
  

Resultatliste H65

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Kvaase,Helge                    Bækkelaget sportsklubb OS      :38:41  
 2	Hals,Tore                       Vingrom IL             OS      :40:44  
 3	Bleikvin,Sveinung               Asker Skiklubb         OS      :41:59  
 4	Eriksen,Kjell H.                Fossum IF              OS      :42:45  
 5	Koren,Stein                     OK Moss                OS      :45:12  
 6	Larsen,Hans                     Raumar O-Lag           AK      :46:08  
 7	Henriksen,Tor                   Lillomarka             OS      :47:44  
 8	Edvardsen,Rolf                  Haugerud IF            OS      :48:46  
 9	Bakkeløkken,Arne                Raumar O-Lag           OS      :48:52  
 10	Kaurin,Tor                      Måren OK               OS      :49:29  
 11	Barleig,Stein                   Østmarka OK            AK      :51:08  
 12	Lein,Anders                     Driv IL                OS      :51:44  
 13	Sjønnesen,Arnfinn               Nittedal O-lag         OS      :52:20  
 14	Benjaminsen,Thor                Fossum IF              OS      :53:44  
 15	Astrup,Truls                    Heming Njård           OS      :54:41  
 16	Jahren,Harald                   Bærum Skiklub          OS      :55:48  
 17	Theisen,Johan                   Kolbotn Og Skimt OL    OS      :56:34  
 18	Vangen,Reidar                   Heming Njård           OS      :57:26  
 19	Dyrkorn,Tore                    OK Øst                 OS      :57:37  
 20	Strand,Knut                     Måren OK               OS     1:05:24  
 21	Hagnes,Steinar                  OK Moss                OS     1:06:26  
 DSQ	Ellefsen,Hans John              OK Moss                OS     1:04:13  
  

Resultatliste H70

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Grimsrud,Gunnar                 Bækkelaget sportsklubb OS      :49:57  
 2	Monsrud,Helge                   Frogner IL             OS      :51:05  
 3	Haugland,Arn Finn               Høybråten og Stovner   OS      :54:25  
 4	Garberg,Birger                  Ringerike OL           OS      :58:02  
 5	Børresen,Kåre                   Indre Østfold OK       OS     1:10:21  
 6	Larsen,Jan                      Bærum Skiklub          OS     1:17:48  
  

Resultatliste H75

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Larsson,Bjørn                   Lillomarka             OS      :50:43  
 2	Smaadahl,Bjarne                 Kolbotn Og Skimt OL    OS      :51:39  
 3	Kolsrud,Knut                    Asker Skiklubb         OS     1:07:42  
 4	Brun,Thor                       Lillomarka             OS     1:14:11  
  

Resultatliste N-ÅPEN

Return
Plass
Navn
Klasse
Rank
Tid
 1	Skovly,Marianne                 Asker Skiklubb         OS      :17:18  
 2	Stiansen,Ingrid Gran            Nydalens SK            OS      :17:39  
 3	Jørgensen,Sondre                Østmarka OK            AK      :18:16  
 4	Haga,Karianne                   Tyrving                OS      :18:29  
 5	Høydal,Johannes Hov             Fossum IF              OS      :18:36  
 6	Korsvold,Magnus                 Raumar O-Lag           AK      :19:05  
 7	Tandrevold,Halvor               Fossum IF              OS      :19:22  
 8	Gran,Marius                     Nydalens SK            OS      :20:01  
 9	Lindmark,Synne                  Asker Skiklubb         OS      :21:03  
 10	Elbakken,Anders                 Fossum IF              OS      :21:17  
 11	Nygård,Lene                     Tyrving                OS      :25:47  
 12	Kvåle,Bjørnar                   Hadeland O-Lag         OS      :27:05  
 13	Granly,Ingrid                   Lillomarka             OS      :27:50  
 14	Høydal,Gunvor Hov               Fossum IF              OS      :32:29  
 15	Ramos,Thor Hagen                Østmarka OK            AK      :37:01  
 16	Hagen,Elise Rivenes             Østmarka OK            AK      :37:07  


27.05.01 16:52:11 eTiming Version 1.3.8 Emit as