15-Stafetten

                                                                               Resultater 7. etappe

25-mai-02

Plass    Løper                                                        Lag                                                        Tid

       1.       Jarkko Houvila                                 Halden Skiklubb 1            41,40

       2.       Johan Ivarsson                               Bækkelaget SK                   42,13

       3.       Ivar Haugen                                       Ås\NLH Orientering         42,39

       4.       Andreas Johansson                   Halden Skiklubb 2            43,09

       5.       Mikkel Lund                                        Nydalen Skiklubb 1         43,35

       6.       Morten Fismen                                Nydalen Skiklubb 2         43,53

       7.       Erik Unaas                                           Indre Østfold OK 2          43,59

       8.       Audun Berstad                                Lillomarka O-lag 1            44,06

       9.       Kristian Ruud                                   Østmarka OK 1                   44,47

    10.       Lars Inge Arnevik                          Ringerike O-lag 1              45,50

    11.       David Løver                                        Modum O-lag                        47,20

    12.       Frode Balchen                                IL Tyrving 1                              47,55

    13.       Reto Trondle                                     Nydalen Skiklubb 4         48,03

    14.       Runar Larsen                                   Nydalen Skiklubb 3         48,24

    15.       Stein Erik Berthelsen               Asker Skiklubb 1                49,34

    16.       Espen Røste                                     Kongsberg O-lag 1          50,56

    17.       Geir Svingheim                               Hadeland O-lag                  51,09

    18.       Per Olav Gulbrandsen            Larvik OK                                   51,13

    19.       Geir Berven                                        Sturla IF                                      53,16

    20.       Dag Hæren                                         Trøsken IL                                53,24

    21.       Knut Edvard Helland                Kolbotn og Skimt              53,32

    22.       Vebjørn Berre                                  Fossum IF 1                           53,58


    23.       Magne Knudsen sr.                   Østmarka OK 2                   56,08

    24.       Gisle Nysæter                                  IL Tyrving 2                              56,13

    25.       Trygve Bryhn                                    Røyken O-lag                       56,19

    26.       Ole Arthur Juveli                           Konnerud IL 1                       57,10

    27.       Richard Larsson                            Lillomarka O-lag 2            57,47

    28.       Håkon Vingerhagen                   Sarpsborg O-lag                58,11

    29.       Hallvard Koren                                OK Moss                                    59,10

    30.       Geir K. Engdahl                             IL Tyrving 3                              59,17

    31.       Olav Høgset                                      Ringerike O-lag 2              59,49

    32.       Frode Haug                                        Vallset/Stange O-             60,11

    33.       Sigmund Vister                               Indre Østfold OK 1          60,38

    34.       Alf Pettersen                                     IL Tyrving 4                              61,12

    35.       Halvor Hobøl                                     Østmarka OK 3                   61,22

    36.       Karl Vidar Degnes                       Skaukameratene               61,42

    37.       Anders Skjelbek                            Oppsal Orientering          61,46

    38.       Torgeir Hermansen                    Raumar O-lag 2                  62,05

    39.       Bjørn Axel Gran                             Halden Skiklubb 3            63,42

    40.       Sunnive Jørgensen                    Fossum IF 2                           64,56

    41.       Johan Mattsson                             Lillomarka O-lag 3            65,03

    42.       Lars Wang                                           Konnerud IL 2                       67,27

    43.       Åge Geir Skatter                            Notodden O-lag                  69,58

                   Terje Blindheim                              Lillomarka O-lag 4              Brutt

                   Andreas Høye                                  Fredrikstad SK 2                  Brutt

                   Øystein Sørensen                       Eiker O-lag                             Disket

                   Morten Due                                         Måren OK                                Disket

                   Carl Waaler Kaas                         Heming\Njård O-              Disket


                   Bjørn Victor Larsen                    Kongsberg O-lag 2        Disket

                   Bent Olav Aamodt                       Fredrikstad SK 1              Disket

                   Harald Aas                                          Raumar O-lag 1                Disket

                                                                                                                                              Oppsal IF