Knut Valstads Minneløp 2002

Oppsal IF O-gruppe

26.05.02


Resultatliste per klasse

D11-12| D11-12N| D13-14| D13-16C| D13-16N| D15-16| 
D17-18| D17AK| D17C| D17N| D19-20| D21|
D35| D40| D45| D50| D55| D60|
D65| D70| H11-12| H11-12N| H13-14| H13-16C|
H13-16N| H15-16| H17-18| H17AK| H17C| H19-20|
H21| H35| H40| H45| H50| H55|
H60| H65| H70| N-Åpen|

Resultatliste D11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Åstebøl,Martine                 Oppsal IF                    30:30     
 2	Lindemark,Live                  Asker sk                     31:21     
 3	Hokholt,Linn                    Kolbotn & Skimt OL           32:53     
 4	Tollehaug,Inger Anita           Eiker OL                     35:53     
 5	Sandvold,Christine Turter       Nydalens SK                  38:18     
 6	Haga,Ragnhild                   Raumar OL                    43:03     
 7	Tiltnes,Ida                     Tyrving, IL                  43:18     
 8	Mo,Ellen Dyrhaug                Østmarka OK                  44:28     
 9	Toftdahl,Tuva                   Heming/Njård OL              47:26     
 10	Modalsli,Oda                    Fossum IF                    48:09     
 11	Hammeren,Ragnhild               Raumar OL                    49:01     
 12	Stiansen,Ingrid Gran            Nydalens SK                  54:25     
 DSQ	Maalen-Johansen,Ingvild         Ås-NLH Orientering           51:32     
  

Resultatliste D11-12N

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Tollehaug,Nina Jeanette         Eiker OL                     15:25     
 2	Byom Nilssen,Ida                Kolbotn & Skimt OL           15:36     
 3	Hagen,Elise Rivenes             Østmarka OK                  16:16     
 4	Markset,Anne-Tine               Koll, IL                     16:47     
 5	Godal,Mari                      Lillomarka OL                17:50     
 6	Anisdahl,Karoline               Oppsal IF                    19:09     
 7	Blomhoff,Henriette              Fossum IF                    19:20     
 8	Lindseth,Hanna Kristine         Tyrving, IL                  20:07     
 9	Ødegaard,Reidun                 Lillomarka OL                21:12     
 10	Kværna,Ingvild                  Østmarka OK                  22:16     
 11	Håversen,Marie Hammer           Østmarka OK                  25:58     
 12	Dalberg,Stine Haga              Hadeland OL                  26:25     
 13	Lodgaard,Katrine                Østmarka OK                  38:23     
 14	Jahnsen,Marte                   Bækkelagets SPK              38:28     
 15	Lodgaard,Hanne                  Østmarka OK                  39:14     
 16	Grue,Ragnhild                   Oppsal IF                    42:05     
 17	Andresen,Mathilde               Lillomarka OL                45:07     
 DNS	Dalberg,Tone Haga               Hadeland OL                            
  

Resultatliste D13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Åstebøl,Kristin                 Oppsal IF                    30:34     
 2	Jahren,Silje Ekroll             Raumar OL                    33:22     
 3	Øverøyen,Rannveig               Tyrving, IL                  33:26     
 4	Welle-strand Horn,Fanny         Heming/Njård OL              33:32     
 5	Steiwer,Kine H.                 Lillomarka OL                34:17     
 6	Moian Nydal,Britt Ingunn        Asker sk                     34:29     
 7	Hovind,Anne Kamstrup            Raumar OL                    34:41     
 8	Ulvestad,Siri                   Heming/Njård OL              35:48     
 9	Skantze,Ingrid                  Tyrving, IL                  35:56     
 10	Toftdahl,Tiril                  Heming/Njård OL              36:44     
 11	Ulvestad,Mariann                Heming/Njård OL              40:36     
 12	Sundtjønn,Tone Aamli            Årvoll IL                    43:14     
 13	Isachsen,Marit                  Asker sk                     43:31     
 14	Vilberg,Siri                    Lillomarka OL                44:37     
 15	Aarnes,Sofie Marie              Ås-NLH Orientering           48:43     
 16	Stiansen,Kristine Gran          Nydalens SK                  51:17     
 17	Klyve,Line                      Oppsal IF                    51:29     
 18	Narvhus,Martine                 Bækkelagets SPK              51:57     
 19	Moldestad,Anna                  Ås-NLH Orientering           51:59     
 20	Struksnæs,Camilla               Nydalens SK                   1:06:11  
 21	Hammeren,Line                   Raumar OL                     1:18:33  
 DNF	Korvald Skaare,Mathilde         Koll, IL                               
 DSQ	Hovin,Tonje                     Østmarka OK                   1:43:24  
  

Resultatliste D13-16C

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Weber Nielsen,Anniken           Tyrving, IL                  32:23     
 2	Flatekval,Mari                  Oppsal IF                    34:18     
 3	Jon,Ingvild Eline               Måren OK                     43:27     
  

Resultatliste D13-16N

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Blomhoff,Hedda                  Fossum IF                    40:44     
 2	Andersen,Karoline               Asker sk                     41:22     
 3	Aamodt,Ingeborg                 Fossum IF                    43:49     
 4	Sjuve,Marte                     Tyrving, IL                  46:15     
  

Resultatliste D15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Ulvestad,Marte                  Heming/Njård OL              44:21     
 2	Dalby,Karen Johanne             Oppsal IF                    44:28     
 3	Tømta,Ingvild                   Raumar OL                    46:31     
 4	Svendsen,Siri                   Fossum IF                    46:40     
 5	Helsingen,Lise M.               Nydalens SK                  46:47     
 6	Post,Martine                    Kolbotn & Skimt OL           47:25     
 7	Syvertsen,Kari Rommen           Lillomarka OL                48:00     
 8	Siljehaug,Isfrid                Fossum IF                    50:19     
 9	Sælen,Kristin                   Fossum IF                    50:34     
 10	Danielsen,Christine             Asker sk                     58:02     
 11	Ourum,Mari                      Oppsal IF                    58:03     
 12	Schive,Anette                   Moss, OK                     58:07     
 13	Flatekval,Guro                  Oppsal IF                    01:00:49  
 14	Kjørlaug,Oda                    Asker sk                     01:01:15  
 15	Eriksen,Maria Edquist           Moss, OK                     01:18:42  
  

Resultatliste D17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Hegna,Cathrine                  Asker sk                     59:41     
 2	Jahren,Katja Ekroll             Raumar OL                     1:00:46  
 3	Andreassen Moe,Ingvild          Ås-NLH Orientering            1:27:29  
  

Resultatliste D17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Gjessing,Ingvild                NTNUI                        40:22     
 2	Ruud,Jorun                      Sturla, IF                   44:32     
 3	Eriksen,Kjersti                 Nydalens SK                  45:13     
 4	Bråten,Trine Ruud               Raumar OL                    45:35     
 5	Moen,Siv Johanne                Forra IL                     48:16     
 6	Otterlei,Marianne               Østmarka OK                  51:21     
 7	Horten,Camilla                  Østmarka OK                  53:14     
 8	Opseth,Trine                    Ringerike OL                 54:56     
 9	Gabrielsen,Heidi                Raumar OL                    57:52     
 10	Biørn-Lian,Karianne             Lillomarka OL                 1:01:59  
 11	Jørgensen,Torild                Østmarka OK                   1:02:12  
 DSQ	Austad,Anne-Grete               Rond O-lag                   55:28     
 DSQ	Sagvolden,Margit                Østmarka OK                   1:15:18  
  

Resultatliste D17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Aarnes,Guri                     Ås-NLH Orientering           31:07     
 2	Korvald,Birgit                  Koll, IL                     32:47     
 3	Strømstad,Trine                 Fossum IF                    33:31     
 4	Erichsen,Annemarie              Koll, IL                     36:19     
 5	Burud Smestad,Lise              Hauketo IF                   37:51     
 6	Tolgensbakk,Ida                 GeoForm IL                   37:54     
 7	Ottesen,Pia                     Lillomarka OL                38:12     
 8	Winsnes,Sille                   Ås-NLH Orientering           38:40     
 9	Spersrud,Irene                  Østmarka OK                  38:48     
 10	Strand,Anne                     Haslum IL                    39:24     
 11	Hammer,Lena                     Koll, IL                     39:41     
 12	Tollehaug,Kathrine              Eiker OL                     43:19     
 13	Nilssen,Kine                    Tyrving, IL                  45:17     
 14	Rønnestad,Michele               Haslum IL                    49:14     
 15	Gjessing,Sissel                 Heming/Njård OL              58:29     
 16	Burud,Hege                      Hauketo IF                    1:02:47  
 17	Haug,Karen Solveig              Lommedalens IL                1:14:55  
 18	Rogne,Lise Pauck                Lommedalens IL                1:14:57  
 19	Petterson,Kari Lindboe          Kolbotn & Skimt OL            1:15:30  
 DNS	Lawton,Birgit                   Østmarka OK                            
  

Resultatliste D17N

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Kierulf,Kaja                    Asker sk                     32:43     
 2	Eskøy,Turid                     Fossum IF                    57:45     
 DNS	Voll,Phillipa                   Haslum IL                              
  

Resultatliste D19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Rygh,Marie                      Heming/Njård OL              52:41     
 2	Kaarby,Maren                    Nydalens SK                  52:42     
 3	Jørgensen,Sunniva               Namsos OK                    54:14     
 4	Øhlckers,Marianne               Tyrving, IL                   1:08:35  
 DSQ	Øverøyen,Anne                   Tyrving, IL                  14:20     
  

Resultatliste D21

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Andersen,Ragnhild Bente         Halden SK                    51:08     
 2	Eriksson,Maria                  Nydalens SK                  52:14     
 3	Fey,Zsuzsa                      Tyrving, IL                  52:41     
 4	Wiklund,Berit Sofie             Tyrving, IL                  54:11     
 5	Nybakken,Line                   Ås-NLH Orientering           55:21     
 6	Skogedal,Ellen Aure             Nydalens SK                   1:00:25  
 7	Tronbøl,Heidi                   Oslo Studentenes IK           1:01:07  
 8	Feiring,Hege                    Tyrving, IL                   1:02:33  
 9	Solerød,Hege                    Toten-Troll, OL               1:03:31  
 10	Hagen,Elin Cathrine             Nydalens SK                   1:04:41  
 11	Bjerkomp,Pernille               Heming/Njård OL               1:06:05  
 12	Persson,Sofia                   Ifk Lidingø                   1:11:07  
 13	Larsson,Doris                   Lillomarka OL                 1:15:08  
 14	Røthing,Åse                     Oslo Studentenes IK           1:17:12  
 DNS	Horvati,Eszter                  Oslo Studentenes IK                    
  

Resultatliste D35

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Young,Alix                      Nydalens SK                  48:28     
 2	Hov,Kjersti                     Fossum IF                    53:57     
 3	Selvig,Kristin Dale             Sørbråten IL                 56:12     
 4	Dalberg,Ingrid Haga             Hadeland OL                  57:28     
 5	Bjergaard,Anne Marit            Nydalens SK                  59:50     
 6	Byom Nilssen,Lise               Kolbotn & Skimt OL            1:06:15  
 7	Syversen,Ida                    Røyken OL                     1:11:20  
 DSQ	Grandal,Else                    Tyrving, IL                  54:53     
 DSQ	Hoel,Anne Trine                 Lillomarka OL                 1:06:26  
  

Resultatliste D40

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Rustad,Anne Grethe              Raumar OL                    38:52     
 2	Hokholt,Gunn Torill             Kolbotn & Skimt OL           40:58     
 3	Danielsen,Berit                 Tyrving, IL                  44:14     
 4	Haga,Liv Bakken                 Raumar OL                    45:22     
 5	Turter,Anne C.                  Nydalens SK                  50:27     
 6	Olsen,Kirsti Aas                Eiker OL                     50:30     
 7	Landmark,Bente                  Fossum IF                    52:10     
 8	Hallan,Reidunn                  Lillomarka OL                52:20     
 9	Fossestøl,Gerd                  Nittedal O-lag               53:27     
 10	Sundtjønn,Gunhild Aamli         Årvoll IL                    54:12     
 11	Jakobsen,Janet B.               Sørbråten IL                 57:33     
 12	Bredesen,Ingrid Opsahl          Fossum IF                     1:00:23  
 13	Nilsen,Edel Sofie               Asker sk                      1:03:26  
 14	Berntsen,Grete                  Måren OK                      1:16:46  
 15	Moian Nydal,Anne                Asker sk                      1:17:31  
 DNS	Herud,Tone Jahren               Fossum IF                              
 DNS	Schnitler,Solveig               Asker sk                               
 DNS	Rye,Unii                        Asker sk                               
  

Resultatliste D45

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Øverøyen,Kari                   Tyrving, IL                  42:27     
 2	Hallen,Mette                    Nydalens SK                  43:42     
 3	Turter,Ellen                    Nydalens SK                  43:54     
 4	Waaler Kaas,Astrid              Heming/Njård OL              43:56     
 5	Sanderud,Jorunn                 Nydalens SK                  46:23     
 6	Welle-Strand,Gabrielle          Heming/Njård OL              51:20     
 7	Melbye,Elle                     Heming/Njård OL              52:56     
 8	Gran,Aud                        Tyrving, IL                  56:06     
 9	Vilberg,Gro Sissel              Lillomarka OL                57:05     
 10	Bergkastet,Inger                Kolbotn & Skimt OL           58:35     
 11	Hiller,Turid                    Bækkelagets SPK               1:04:47  
 12	Klakegg,Bodil                   Kolbotn & Skimt OL            1:07:29  
 13	Nilstad,Randi                   Tyrving, IL                   1:10:47  
 DNS	Christoffersen,May              Asker sk                               
  

Resultatliste D50

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Tiltnes,Inger                   Tyrving, IL                  51:16     
 2	Pedersen,Kari                   Asker sk                     57:11     
 3	Kaasa,Anne                      Driv IL                      01:03:41  
 4	Vågsnes,Marit                   Kolbotn & Skimt OL           01:04:30  
 5	Rommen,Astri                    Lillomarka OL                01:04:38  
 6	Saugerud,Atie                   Tyrving, IL                  01:08:19  
 6	Håheim,Lise Lund                Asker sk                     01:08:19  
 8	Harstad,Unni                    Kolbotn & Skimt OL           01:25:30  
 9	Olsen,Anitha                    Kolbotn & Skimt OL           01:36:12  
 DSQ	Horvati,Ildiko                  Tyrving, IL                  01:04:08  
 DNS	Færden,Anne Marit               Kolbotn & Skimt OL                     
  

Resultatliste D55

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Vigander,Kristin                Fossum IF                    50:27     
 2	Sandelien,Sidsel                Heming/Njård OL              51:43     
 3	Fanuelsen,Brynhild              Fossum IF                    56:42     
 4	Stang,Marta                     Hein OL                      56:54     
 5	Døhlen,Inger                    Raumar OL                    57:43     
 6	Lome-Hagman,Ingrid              Kolbotn & Skimt OL           59:15     
 6	Sørlien,Turid                   Hein OL                      59:15     
 8	Gullaksen,Gerd                  Østmarka OK                  59:52     
 9	Olaisen,Sissel                  Kolbotn & Skimt OL            1:00:50  
 10	Holth,Inger                     Horten OK                     1:01:41  
 11	Halck,Inger                     Måren OK                      1:08:11  
 12	Grande,Ellen                    Østmarka OK                   1:11:25  
 13	Kvaase,Inger Elisabeth          Bækkelagets SPK               1:13:16  
 14	Ibsen,Elisabeth                 Lommedalens IL                1:13:22  
 15	Tho,Kjersti                     Stabæk IF                     1:16:40  
 16	Kilset,Karin                    Tyrving, IL                   1:43:04  
 DNS	Røe,Liv                         Rudsbygd il.                           
 DNS	Arnesen,Turid                   Myrvoll IL                             
  

Resultatliste D60

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Blomhoff,Onelma                 Heming/Njård OL              48:24     
 2	Drage,Unni                      Haugerud IF                  49:13     
 3	Henriksen,Mari Anne             Lillomarka OL                51:19     
 4	Øfsthus,Alle Lise               Asker sk                     54:33     
 5	Eggen,Åste                      Måren OK                     56:40     
 6	Tidemann,Lajla                  Lommedalens IL               57:37     
 7	Lykkjen,Aud                     Måren OK                      1:06:26  
 DNS	Kjos,Ann-Marie                  Østmarka OK                            
  

Resultatliste D65

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Bøhlerengen,Unni                Måren OK                     52:09     
  

Resultatliste D70

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Kvingedal,Bjørg                 Nydalens SK                   1:11:17  
 2	Jahren,Gerd                     Bærums SK                     1:13:34  
 3	Barlaug,Sonja                   Østmarka OK                   1:17:53  
 4	Treekrem,Birgit                 Ås IL                         1:26:54  
  

Resultatliste H11-12

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Bråten,Vetle Ruud               Raumar OL                    24:55     
 2	Landmark Tandrevold,Eivind      Fossum IF                    26:45     
 3	Narvhus,Lars Johan              Bækkelagets SPK              27:10     
 4	Schive,Christian                Moss, OK                     27:44     
 5	Jahren,Brage Ekroll             Raumar OL                    31:32     
 6	Grønvold,Christian              Lillomarka OL                31:39     
 7	Korvall Skaare,Rasmus           Koll, IL                     32:33     
 8	Gundersen,Gullik                Haslum IL                    32:59     
 9	Benjaminsen,Mathias             Lillomarka OL                34:08     
 10	Edstrøm,Jan Andreas             Oppsal IF                    35:01     
 11	Andreassen Moe,Hans Kristian    Ås-NLH Orientering           36:05     
 12	Eriksen,Anders Edquist          Moss, OK                     37:14     
 13	Berg,Mats Olav                  Haslum IL                    41:36     
 14	Steinsholt,Halvor               Ås-NLH Orientering           42:44     
 15	Erichsen,Christian              Koll, IL                     43:25     
 16	Høglund,Gudmund T.              Oppsal IF                    44:02     
 17	Graff,Jesper                    Indre Østfold OK/Høyto       44:42     
 18	Jonassen,Eivind Bergkastet      Kolbotn & Skimt OL           48:33     
 19	Helsingen,Eirik M.              Nydalens SK                  49:48     
 20	Vilberg,Petter                  Lillomarka OL                55:55     
 21	Skjelbek,Magnus Loennechen      Oppsal IF                     1:08:46  
 DSQ	Winsnes Nordhagen,Sindre        Ås-NLH Orientering           36:57     
 DSQ	Eskøy,Finn-Eivind               Fossum IF                    32:57     
 DSQ	Selvig,Sindre                   Nydalens SK                  35:50     
 DNS	Bratberg Dokk,Torkil            Ås-NLH Orientering                     
 DNS	Steiwer,Gaute H.                Lillomarka OL                          
  

Resultatliste H11-12N

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Hokholt,Audun                   Kolbotn & Skimt OL           16:05     
 2	Hansen,Håkon Huus               Fossum IF                    17:24     
 3	Landmark Tandrevold,Halvor      Fossum IF                    17:35     
 4	Vormeland Langgård,Mats         Fossum IF                    17:43     
 5	Vee,Bjørn Thomas                Tyrving, IL                  17:52     
 6	Kollerud,Sverre                 Lillomarka OL                18:02     
 7	Sandvold,Sverre Turter          Nydalens SK                  18:25     
 8	Hallen,Martin                   Nydalens SK                  19:09     
 9	Sælen,Håkon                     Fossum IF                    19:24     
 10	Lawton,Victor                   Østmarka OK                  19:33     
 11	Stenstad,Andreas                Oppsal IF                    21:18     
 12	Ramos,Thor Hagen                Østmarka OK                  21:21     
 13	Lillegård,Stian                 Lillomarka OL                21:38     
 14	Mjelde,Aksel                    Fossum IF                    22:20     
 15	Olsen,Rudi                      Lillomarka OL                23:09     
 16	Sommerstad,Niklas               Tyrving, IL                  26:38     
 17	Danielsen,Fredrik               Asker sk                     26:58     
 18	Mosand,gOle Kristian            Oppsal IF                    30:06     
 DSQ	Høydal,Johannes Hov             Fossum IF                    22:24     
 DNS	Rogne,Thomas                    Tyrving, IL                            
  

Resultatliste H13-14

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Sagvolden,Erik                  Østmarka OK                  26:29     
 2	Kapperud,Øystein                Oppsal IF                    30:29     
 3	Ekeberg,Bjørn                   Tyrving, IL                  30:57     
 4	Deelstra,Olav Johannes          Ås-NLH Orientering           33:13     
 5	Skovly,Jørgen                   Asker sk                     33:39     
 6	Nielsen,Martin S                Indre Østfold OK/Høyto       34:11     
 7	Rustad,Eirik                    Raumar OL                    34:21     
 8	Kopland,Karsten                 Modum OL                     34:37     
 9	Bredesen,Kristian Opsahl        Fossum IF                    35:02     
 10	Strandhagen,Stig                Asker sk                     35:19     
 11	Hagen,Eirik R                   Østmarka OK                  35:55     
 12	Unaas,Emil                      Indre Østfold OK/Høyto       36:04     
 13	Weltzien,Espen                  Tyrving, IL                  36:53     
 14	Fredriksen,Steinar              Nittedal O-lag               36:58     
 15	Skovly,Andreas                  Asker sk                     37:10     
 16	Moian Nydal,Hallvard            Asker sk                     38:21     
 17	Markset,Trygve                  Koll, IL                     41:22     
 18	Hallen,Stian                    Nydalens SK                  44:21     
 19	Lindseth,Sverre                 Tyrving, IL                  44:59     
 20	Holom,Erik                      Bækkelagets SPK              46:07     
 21	Sætersmoen,Anders               Ås-NLH Orientering           49:40     
 22	Lindemark,Teis                  Asker sk                     57:55     
 23	Westerhus,Ole Christian         Eiker OL                      1:02:40  
 24	Samuelsen,Håkon Jaren           Konnerud IL                   1:18:58  
 25	Sanderud,Torfinn R              Nydalens SK                   1:26:27  
 DSQ	Berge,Harald                    Tyrving, IL                  40:46     
  

Resultatliste H13-16C

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Wiik,Eirik Resaland             Driv IL                      25:51     
 2	Rogne,Jonas                     Tyrving, IL                  36:35     
 3	Hansen,Sigurd Huus              Fossum IF                    38:41     
 4	Engebretsen,Even Strøm          Lillomarka OL                40:12     
 5	Lawton,Henrik                   Østmarka OK                  42:23     
 6	Kigen,Mads                      Indre Østfold OK/Høyto       44:37     
 7	Sagvolden,Rune                  Østmarka OK                  45:25     
 8	Lunde,Henrik                    Oppsal IF                    53:04     
 DNS	Wiik,Bjarte Resaland            Driv IL                                
 DNS	Zachariassen,Thomas             Oppsal IF                              
  

Resultatliste H13-16N

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Bjerke,Steinar                  Lillomarka OL                29:09     
 2	Jørgensen,Sondre                Østmarka OK                  43:52     
  

Resultatliste H15-16

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Mo,Tore Dyrhaug                 Østmarka OK                  30:53     
 2	Aardal,Eivind                   Raumar OL                    32:29     
 3	Samuelsen,Øystein Jaren         Konnerud IL                  33:39     
 4	Jakobsen,Einar-Andre            Nydalens SK                  34:56     
 5	Svendsen,Gorm Eirik             Østmarka OK                  35:05     
 6	Skjelbek,Lars Loennechen        Oppsal IF                    35:36     
 7	Sælen,Erik                      Fossum IF                    36:38     
 8	Skarholt,Anders                 Asker sk                     36:58     
 9	Sanderud,Audun R                Nydalens SK                  37:01     
 10	Salomonsen,Rune                 Bækkelagets SPK              37:19     
 11	Nielsen,Lars Eid                Nydalens SK                  38:03     
 12	Bergersen,Stian                 Asker sk                     38:27     
 13	Andreassen Moe,Are              Ås-NLH Orientering           38:44     
 14	Melbye Larsen,Magnus            Asker sk                     38:52     
 15	Bjøringsøy,Simen                Indre Østfold OK/Høyto       38:58     
 16	Sørensen,Martin                 Eiker OL                     39:21     
 17	Klyve,Stian                     Oppsal IF                    40:21     
 18	Stenstad,Kristoffer             Oppsal IF                    40:29     
 19	Kapperud,Sigurd                 Oppsal IF                    40:33     
 20	Graff,Simen                     Indre Østfold OK/Høyto       40:34     
 21	Svenn,Carl Joachim              Nydalens SK                  40:56     
 22	Jørgensen,Rein Ole              Østmarka OK                  41:29     
 23	Lawton,Marcus                   Østmarka OK                  50:13     
 24	Fjogstad,Vegard                 Oppsal IF                    50:31     
 25	Furuly,Johan Fredrik            Fossum IF                    52:31     
 26	Mjelva,Tord                     Østmarka OK                  52:35     
 27	Mosand,Jon Morten               Oppsal IF                    01:22:23  
 DSQ	Håheim,Magnus Lund              Asker sk                     50:10     
 DSQ	Grann,Stian                     Fossum IF                    53:44     
 DNS	Jonassen,Endre Bergkastet       Kolbotn & Skimt OL                     
 DNS	Modalsli,Kjetil                 Fossum IF                              
 DNS	Brekke,Eirik                    Kolbotn & Skimt OL                     
 DNS	Høglund,Anders Støren           Oppsal IF                              
  

Resultatliste H17-18

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Unger,Lars-Christian            Østmarka OK                  44:56     
 2	Rustad,Simen                    Raumar OL                    48:35     
 3	Nilstad Pettersen,Morten        Tyrving, IL                  49:39     
 4	Knutsen Jr,Magne                Østmarka OK                  52:00     
 5	Suleng,Håvard                   Moss, OK                     53:52     
 6	Aabel,Eirik                     Bækkelagets SPK              54:04     
 7	Waaler Kaas,Sverre              Heming/Njård OL               1:00:54  
 8	Sundelin,Øystein R.             Bækkelagets SPK               1:02:10  
 9	Skantze,Erik                    Tyrving, IL                   1:04:34  
 10	Søvik,Edvin                     Kolbotn & Skimt OL            1:16:43  
 DSQ	Røed,Håkon Teigen               Kongsberg OL                 56:47     
 DSQ	Sørensen,Øystein                Eiker OL                     49:26     
 DNS	Øgaard,Kristoffer               Moss, OK                               
 DNS	Jakobsen,Thomas                 Nydalens SK                            
  

Resultatliste H17AK

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Aabel,Andreas                   Bækkelagets SPK              53:11     
 2	Jauhojärvi,Tommy                Lillomarka OL                55:01     
 3	Pedersen,Henning K.             Tyrving, IL                  55:07     
 4	Bøhn,Thomas                     Nydalens SK                  55:52     
 5	Solli,Øyvind                    Fet OL                       56:02     
 6	Johansen,Lars                   Måren OK                     56:52     
 7	Sire,Jan Erik                   Ringerike OL                 57:31     
 8	Gløgård,Christian               Oslo Studentenes IK          58:33     
 9	Låg,Steinar                     Østmarka OK                   1:03:09  
 10	Texmo,Ole                       Fet OL                        1:07:35  
 11	Sørlien,Tommy                   Vang OL                       1:07:51  
 12	Skjønhaug,Torgeir               Fet OL                        1:08:16  
 13	Voll,Erik                       Haslum IL                     1:08:37  
 14	Netting,Lars                    Driv IL                       1:08:48  
 15	Gran,Kyrre                      Fet OL                        1:10:15  
 16	Nilssen,Roger                   Tyrving, IL                   1:37:13  
 DSQ	Kristiansen,Fredrik             Brandval/Kongsvinger O       54:57     
 DSQ	Berre,Vebjørn                   Fossum IF                    48:50     
 DNS	Skoglund,Gisle                  Porsgrunn OL                           
 DNS	Selboskar,Espen                 Lifjell OL                             
 DNS	Werling,Yves                    Oslo Studentenes IK                    
 DNS	Opseth,Per Erik                 Ringerike OL                           
  

Resultatliste H17C

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Henriksen,Jan Tore              Heming/Njård OL              21:03     
 2	Haga,Bjørn                      Raumar OL                    25:21     
 3	Skrimstad,Espen                 Fet OL                       26:02     
 4	Nordhagen,Eirik                 Ås-NLH Orientering           26:18     
 5	Lawton,Stephen                  Østmarka OK                  27:20     
 6	Nordvik,Bjørn                   Asker sk                     29:43     
 7	Engen,Olav                      Raumar OL                    30:26     
 8	Thoreby,Kjell                   Måren OK                     31:50     
 9	Skjølsvold,Reidar               Hauketo IF                   32:55     
 10	Fossum,Magnus                   Asker sk                     34:17     
 11	Herud,Jon                       Fossum IF                    37:23     
 12	Graff,Per H.                    Indre Østfold OK/Høyto       39:04     
 13	Haltia,Jonas                    Tyrving, IL                  43:35     
 DSQ	Leachman,Christopher            Oslo Studentenes IK          26:16     
 DNS	Thoreby,Eskild                  Måren OK                               
 DNS	Berteig,Vidar                   Fossum IF                              
 DNS	Kobberstad,Nils Ivar            Hadeland OL                            
 DNS	Finstad,Trond                   Moss, OK                               
 DNS	Østerud,Lars-Erik               Tyrving, IL                            
  

Resultatliste H19-20

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Waaler Kaas,Carl                Heming/Njård OL              49:30     
 2	Prydz,Espen Beer                Heming/Njård OL              52:29     
 3	Førster,Andreas                 Østmarka OK                  58:20     
 4	Strain,Murray                   Østmarka OK                   1:02:20  
 5	Syvertsen,Anders Rommen         Lillomarka OL                 1:17:06  
 DNS	Morgan,Nicholas                 Tyrving, IL                            
  

Resultatliste H21

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Skogedal,Pål                    Nydalens SK                   1:06:14  
 2	Helgerud,Øyvind                 Halden SK                     1:06:52  
 3	Haugen,Ivar                     Ås-NLH Orientering            1:08:08  
 4	Hauge,Anders                    Nydalens SK                   1:08:43  
 5	Stene,Per Øyvind                Nydalens SK                   1:09:12  
 6	Slokvik,Erlend                  Nydalens SK                   1:10:37  
 7	Lyytikainen,Mika                Nydalens SK                   1:12:51  
 8	Hansen,Tore                     Skeidi, OK                    1:13:27  
 9	Storbråten,Anders               Ifk Lidingø                   1:14:08  
 10	Løver,David                     Modum OL                      1:14:21  
 11	Wikstrøm,Marius                 Ås-NLH Orientering            1:14:23  
 12	Kristiansen,Roy                 Oslo Studentenes IK           1:14:50  
 13	Tiltnes,Anders                  Tyrving, IL                   1:15:35  
 14	Berge,Hallvard                  Halden SK                     1:16:13  
 15	Lien,Gudbrand                   Ringsaker OL                  1:16:42  
 16	Spjelkavik,Henning              Tyrving, IL                   1:17:18  
 17	Lium,Asgeir                     Oslo Studentenes IK           1:17:34  
 18	Christophersen,Morten           Tyrving, IL                   1:17:37  
 19	Frøyd,Jørgen                    Nydalens SK                   1:18:45  
 20	Bjørkan,Einar Olav              Ås-NLH Orientering            1:20:00  
 21	Bøhlerengen,Boye                Østmarka OK                   1:20:30  
 22	Bakkehøi,Helge                  Østmarka OK                   1:21:28  
 23	Rygh,Finn Gjerull               Heming/Njård OL               1:23:02  
 24	Aurebekk,Lars                   Lifjell OL                    1:23:49  
 25	Hurlimann,Roland                Nydalens SK                   1:24:12  
 26	Ruud,Kristian                   Østmarka OK                   1:24:17  
 27	Jonsson,Søren                   Nydalens SK                   1:24:35  
 28	Berthelsen,Stein Erik           Asker sk                      1:24:40  
 29	Asplin,Kristian                 Trollo, OL                    1:26:21  
 30	Hansen,Stig                     Østmarka OK                   1:29:26  
 31	Konst,Frode                     Tyrving, IL                   1:30:46  
 32	Tafjord,Jostein                 Nydalens SK                   1:33:38  
 33	Færden,Anders                   Kolbotn & Skimt OL            1:43:26  
 34	Aalberg,Jan Erik                Bækkelagets SPK               1:45:04  
 DSQ	Nordin,Lars                     Sundsvalls Ok                 1:17:40  
 DSQ	Wangensteen,Bjørn               Østmarka OK                   1:19:17  
 DNS	Molund,Kjetil                   Nordreisa IL                           
 DNS	Dahle,Dag Yngve                 Olderbakken IL                         
  

Resultatliste H35

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Bjergaard,Stig                  Nydalens SK                  50:29     
 2	Wiklund,Jo                      Tyrving, IL                  57:17     
 3	Håversen,Håkon                  Østmarka OK                  58:06     
 4	Gravir,Gjermund                 Asker sk                      1:02:23  
 5	Dale,Eirik                      Tyrving, IL                   1:02:26  
 6	Grotnes,Christian               Tyrving, IL                   1:03:32  
 7	Stange,Jan Roar                 Sandefjord OK                 1:05:02  
 8	Borg,Erik                       Grue IL                       1:07:16  
 9	Nygård,Svein                    Lillomarka OL                 1:08:05  
 10	Korvald,Christian               Bul-Tromsø IL                 1:17:46  
 DSQ	Berg,Aslak                      Moss, OK                     56:21     
 DSQ	Winsvold,Gløer                  Tyrving, IL                  48:29     
 DNS	Thorsberg,Finn                  Grue IL                                
 DNS	Koren,Hallvard                  Moss, OK                               
  

Resultatliste H40

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Sagvolden,Tore                  Østmarka OK                  42:54     
 2	Olsen,Frode                     Nittedal O-lag               47:47     
 3	Steinsholt,Håvard               Ås-NLH Orientering           48:22     
 4	Hansen,Øyvind                   Røyken OL                    51:00     
 5	Granly,Martin                   Lillomarka OL                52:05     
 6	Jahren,Asle                     Raumar OL                    55:01     
 7	Stiansen,Peer                   Nydalens SK                  55:21     
 8	Markset,Kjell                   Koll, IL                     56:39     
 9	Stenslet,Pål                    Frogner IL                   57:33     
 10	Bråten,Terje                    Raumar OL                    57:45     
 11	Tandrevold,Eirik                Fossum IF                    58:01     
 12	Martinsen,Sjur                  Asker sk                     58:39     
 13	Martinsen,Ove                   Hauketo IF                   59:28     
 14	Sundtjønn,Tore                  Årvoll IL                    59:43     
 15	Eskøy,Rune                      Fossum IF                     1:00:04  
 16	Pettersen,Odd Ragnar            Lillomarka OL                 1:01:02  
 17	Modalsli,Sigbjørn               Fossum IF                     1:03:03  
 18	Grandal,Bjørn Henning           Tyrving, IL                   1:06:19  
 19	Sandvold,Arne                   Nydalens SK                   1:07:43  
 20	Schive,Christopher              Moss, OK                      1:09:28  
 21	Erichsen,Andreas                Koll, IL                      1:09:53  
 22	Helsingen,Leiv M.               Nydalens SK                   1:09:56  
 23	Hartvedt,Sveinung               Tyrving, IL                   1:11:28  
 24	Jakobsen,Vidar                  Sørbråten IL                  1:19:22  
 25	Moian,Rune                      Asker sk                      1:22:42  
 DSQ	Skantze,Don                     Tyrving, IL                   1:16:17  
 DSQ	Maalen,Ivar                     Ås-NLH Orientering           46:40     
 DNS	Hagen,Morten                    Østmarka OK                            
  

Resultatliste H45

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Mathisen,Terje                  Tyrving, IL                  38:10     
 2	Vilberg,Arne                    Lillomarka OL                39:33     
 3	Strandhagen,Torgeir             Røyken OL                    41:04     
 4	Steiwer,Fredrik                 Lillomarka OL                41:28     
 5	Røed,Arvid                      Kongsberg OL                 41:53     
 6	Bergersen,Leif                  Asker sk                     42:21     
 7	Due,Morten                      Måren OK                     42:34     
 8	Thingsrud,Leif                  Østmarka OK                  44:33     
 9	Fossum,Jon Arvid                Asker sk                     44:50     
 10	Schanke,Per                     Asker sk                     48:24     
 11	Pettersen,Alf                   Tyrving, IL                  49:45     
 12	Haugland,Dag                    Østmarka OK                  49:51     
 13	Kjørlaug,Idar                   Asker sk                     50:50     
 14	Willadsen,Bjørn                 Heming/Njård OL              52:33     
 15	Øvergaard,Tormod                Vestre Aker SK               54:17     
 16	Berge,Kjetil                    Koll, IL                     57:19     
 17	Danielsen,Vidar                 Asker sk                     57:41     
 18	Gjerding,Roy                    Moss, OK                      1:13:12  
 19	Vifstad,Reidar                  Tyrving, IL                   1:14:43  
 20	Grue,Jon                        Oppsal IF                     1:19:51  
 DSQ	Eriksen,Are                     Oslo Studentenes IK          47:50     
 DSQ	Ekeberg,Per Kristian            Tyrving, IL                  38:42     
 DSQ	Halke,Rune                      Vestre Aker SK                1:16:14  
 DSQ	Rønning,Øystein                 Nydalens SK                  15:49     
 DNS	Bondal,Tor Arne                 Lillomarka OL                          
 DNS	Grann,Terje                     Fossum IF                              
 DNS	Næss-Ulseth,Eirik               Heming/Njård OL                        
 DNS	Sveen,Jan                       Rond O-lag                             
 DNS	Rustad,Per Olav                 Raumar OL                              
  

Resultatliste H50

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Wiik,Nils-Petter                Driv IL                      47:58     
 2	Tiltnes,Arne                    Tyrving, IL                  48:12     
 3	Grinde,Bjørn                    Oslo Studentenes IK          51:23     
 4	Bue Olsen,Jørn                  Asker sk                     51:31     
 5	Østlie,Per-Erik                 Driv IL                      52:42     
 6	Sundelin,Jarle                  Bækkelagets SPK              53:05     
 7	Kolberg,Dag                     Tyrving, IL                  53:09     
 8	Turtumøygard,Stein              Måren OK                     53:29     
 9	Øhlckers,Per                    Tyrving, IL                  53:44     
 10	Sælen,Einar                     Fossum IF                    53:45     
 11	Krosby,Knut                     Kolbotn & Skimt OL           56:26     
 12	Stensholm,Terje                 Indre Østfold OK/Høyto       01:01:44  
 13	Stang,Bård                      Hein OL                      01:02:09  
 14	Edvinsen,Arne                   Tyrving, IL                  01:07:10  
 15	Bråthen,Ole Johnny              Lierbygda OL                 01:12:06  
 16	Skjaker,Paul O.                 Hadeland OL                  01:14:34  
 17	Hansen,Helge Sigurd             Heming/Njård OL              01:35:17  
 DSQ	Opsahl,Ivar                     Tyrving, IL                  48:04     
 DSQ	Sandersen,Frode                 Nittedal O-lag               48:27     
 DSQ	Pedersen,Arne Vidar             Tyrving, IL                  38:59     
 DSQ	Bergstrøm,Hasse                 Tyrving, IL                  01:02:04  
 DSQ	Wedum,Kim                       Nydalens SK                  01:00:51  
 DSQ	Tollefsen,Bernt                 Lillomarka OL                01:56:52  
 DNS	Aardal,Arve                     Raumar OL                              
  

Resultatliste H55

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Moe,Olaf                        Raumar OL                    35:21     
 2	Skåre,Einar                     Høybråten og Stovner I       37:16     
 3	Fossen,Steinar                  Lillomarka OL                37:36     
 4	Solheim,Knut Tore               Nydalens SK                  41:54     
 5	Tor,Lea                         Nydalens SK                  41:58     
 6	Kaas,Dag                        Heming/Njård OL              42:37     
 7	Wettergreen,Trond               Driv IL                      42:50     
 8	Lye,Helge                       Tyrving, IL                  43:06     
 9	Petersen,John Thomas            Nittedal OL                  43:22     
 10	Færden,Jon                      Kolbotn & Skimt OL           43:56     
 11	Sørensen,Per Erik               Haugerud IF                  44:02     
 12	Petterson,Lars Evan             Kolbotn & Skimt OL           44:39     
 13	Aaberg,Tore                     Indre Østfold OK/Høyto       44:59     
 14	Grorud,Erik                     Haslum IL                    45:41     
 15	Sandelien,Bjørn                 Heming/Njård OL              48:55     
 16	Horvati,Gyorgy                  Tyrving, IL                  50:54     
 17	Sørlien,Steinar                 Hein OL                      52:24     
 18	Jahr,Åsmund                     Driv IL                      54:08     
 19	Trøan,Geir                      Kolbotn & Skimt OL           55:02     
 20	Saugerud,Odd Tore               Tyrving, IL                  57:19     
 21	Hagen,Oddvar                    Fet OL                        1:02:35  
 22	Tolgensbakk,Jon                 GeoForm IL                    1:06:47  
 23	Harstad,Gunnar                  Kolbotn & Skimt OL            1:15:36  
 24	Ringerike,Arvid                 Haugerud IF                   1:17:50  
 25	Løver,Knut                      Modum OL                      1:22:47  
 DSQ	Finstad,Ingar                   Moss, OK                      1:06:58  
 DNS	Hagman,Rolf                     Kolbotn & Skimt OL                     
 DNS	Stene,Øyvind                    Asker sk                               
  

Resultatliste H60

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Hvoslef,Henrik                  Bækkelagets SPK              39:33     
 2	Lundhaug,Harald                 Moss, OK                     39:43     
 3	Egner,Bjørn                     Heming/Njård OL              41:18     
 4	Engebråten,Erik                 Rudsbygd il.                 42:50     
 5	Tidemann,Erling                 Lommedalens IL               45:11     
 6	Solerød,Svein                   Toten-Troll, OL              46:13     
 7	Ludvigsen,Bjørn W.              Sturla, IF                   46:55     
 8	Hånes,Sturle                    GeoForm IL                   50:38     
 9	Knudsen,Kåre                    GeoForm IL                   54:07     
 10	Eckstrøm,Bjørn                  Hauketo IF                   55:11     
 11	Saastad,Kjell                   Lyn, Ski og Fotb.kl.         55:23     
 12	Gunnerød,Bjørn                  Asker sk                     55:55     
 13	Hangeraas,Knut                  GeoForm IL                   59:00     
 14	Tømt,Robert                     Moss, OK                      1:02:32  
 15	Aas,Eyvind                      GeoForm IL                    1:06:22  
 16	Lykkjen,Gudmund                 Måren OK                      1:06:26  
 17	Andenæs,Arild                   Asker sk                      1:09:04  
 DSQ	Gullaksen,Georg                 Østmarka OK                   1:01:24  
 DNS	Bjaaland,Helge                  Heming/Njård OL                        
 DNS	Varang,Trond                    Høybråten og Stovner I                 
  

Resultatliste H65

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Jordal,Arne                     Nydalens SK                  38:32     
 2	Bleikvin,Sveinung               Asker sk                     41:27     
 3	Kvaase,Helge                    Bækkelagets SPK              42:24     
 4	Drage,Tor                       Haugerud IF                  43:49     
 5	Larsen,Hans                     Raumar OL                    44:04     
 6	Scheie,Arne Christian           Østmarka OK                  44:14     
 7	Kvalheim,Svein                  Kolbotn & Skimt OL           49:17     
 8	Meiland,Per                     Lommedalens IL               53:55     
 9	Henriksen,Tor E.                Lillomarka OL                55:09     
 10	Kaurin,Tor                      Måren OK                     55:18     
 11	Barlaug,Stein                   Østmarka OK                  55:48     
 12	Blomhoff,Jappe                  Heming/Njård OL               1:02:17  
 13	Løvli,Jan                       Raumar OL                     1:03:45  
 14	Eggen,Thor                      Måren OK                      1:11:08  
 15	Svensson,Egil                   Haugerud IF                   1:12:32  
 16	Forthun,Svein                   Kolbotn & Skimt OL            1:12:39  
 DSQ	Jahren,Harald                   Bærums SK                     1:10:07  
 DSQ	Kolderup,Carl-Fred.             Stabæk IF                     1:11:15  
 DSQ	Bakken,Erling                   Asker sk                     51:20     
 DNS	Husa,Bjørn                      Indre Østfold OK/Høyto                 
 DNS	Eriksen,Kjell H.                Fossum IF                              
  

Resultatliste H70

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Theisen,Johan                   Kolbotn & Skimt OL           39:44     
 2	Monsrud,Helge                   Frogner IL                   42:48     
 3	Hansen,Harald                   Bækkelagets SPK              50:28     
 4	Holt Hansen,Kåre                Indre Østfold OK/Høyto       51:13     
 5	Bjerke,Torstein                 Lillomarka OL                54:03     
 6	Smaadahl,Bjarne                 Kolbotn & Skimt OL           55:22     
 7	Grimsrud,Gunnar                 Bækkelagets SPK               1:00:14  
 8	Svendsen,Arne Kjell             Lillomarka OL                 1:02:00  
 9	Kolsrud,Knut                    Asker sk                      1:02:15  
 10	Johansen,Kjell Roar             Eiker OL                      1:05:30  
 11	Lund,Georg                      Lyn, Ski og Fotb.kl.          1:08:06  
 12	Young,Don                       Nydalens SK                   1:14:00  
 13	Larsen,Jan                      Bærums SK                     1:24:34  
 DSQ	Børresen,Kåre                   Indre Østfold OK/Høyto       56:06     
 DSQ	Larsson,Bjørn                   Lillomarka OL                 1:24:23  
 DSQ	Sannes,Ole                      Lillomarka OL                 1:05:34  
 DNS	Haugland,Arnfinn                Høybråten og Stovner I                 
  

Resultatliste N-Åpen

Return
Plass
Navn
Klasse
Tid
 1	Jahnsen,Lars                    Bækkelagets SPK              19:00     
 2	Haga,Håvard                     Raumar OL                    19:01     
 3	Bråten,Sondre Ruud              Raumar OL                    21:52     
 4	Andersen,Fredrik                Asker sk                     22:03     
 5	Narvhus,Petter                  Bækkelagets SPK              22:11     
 6	Lindemark,Synne                 Asker sk                     22:13     
 7	Godal,Eirik                     Lillomarka OL                22:23     
 8	Korvald Skaare,Nikolai          Koll, IL                     23:26     
 9	Kværna,Halvard                  Østmarka OK                  24:41     
 10	Emilsson,Anders                 Oppsal IF                    25:16     
 11	Lilloe Svendsen,Vegard          Lillomarka OL                26:27     
 12	Anisdahl,Agnete                 Oppsal IF                    26:45     
 13	Åstebøl,Hedvig                  Oppsal IF                    26:46     
 14	Benjaminsen,Andrine             Lillomarka OL                27:25     
 15	Lunde,Jon Håkon                 Oppsal IF                    28:10     
 16	Vilberg,Bjørn                   Lillomarka OL                28:55     
 17	Kollerud,Siri                   Lillomarka OL                29:44     
 17	Kollerud,Steinar                Lillomarka OL                29:44     
 19	Eskøy,Trine-Lise                Fossum IF                    31:37     
 20	Hovin,Hein                      Østmarka OK                  31:38     
 21	Høydal,Gunvor Hov               Fossum IF                    33:12     
 22	Pedersen-Bjergaard,Anders       Nydalens SK                  34:00     
 23	Gresslien,Kaja                  Nydalens SK                  34:07     
 24	Austad,Stine                    Rond O-lag                   34:35     
 25	Herud,Ida Jahren                Fossum IF                    35:35     
 26	Herud,Thea Jahren               Fossum IF                    35:46     
 27	Stiansen,Markus Gran            Nydalens SK                  38:37     
 28	Ødegaard,Åsmund                 Lillomarka OL                42:03     
 29	Berge,Erik Gunnar               Koll, IL                     44:39     
 30	Granly,Ingrid                   Lillomarka OL                45:44     
 31	Lie,Martine                     Østmarka OK                  48:14     
 DSQ	Lie,Sander                      Østmarka OK                  48:50     
 DSQ	Andersen,Ida                    Asker sk                     24:22     
 DSQ	Eid Nielsen,Simen               Nydalens SK                  17:16     
 DNS	Finstad,Ida Elisabeth           Moss, OK                               
 DNS	Sjuve,Vetle                     Tyrving, IL                            
 DNS	Hansen,Eirik Huus               Fossum IF                              
 DNS	Finstad,Malene                  Moss, OK                               
 DNS	Tornøe Fredriksen,Joachim       Tyrving, IL                            
 DNS	Munthe-Kaas,Anders H            Tyrving, IL                            
 DNS	Fossum Rye,Ingrid               Asker sk                               


27.05.02 16:30:08 eTiming versjon 1.5.1 Emit as

Lisensen tilhører: OPPSAL