Knut Valstads Minneløp

25.05.03


Resultatliste per klasse

D11-12| D11-12N| D13-14| D13-16C| D13-16N| D15-16| 
D17-18| D17AK| D17C| D17N| D19-20| D21|
D35| D40| D45| D50| D55| D60|
D65| D70| H11-12| H11-12N| H13-14| H13-16C|
H13-16N| H15-16| H17-18| H17AK| H17C| H17N|
H19-20| H21| H35| H40| H45| H50|
H55| H60| H65| H70| H75| N-ÅPEN|

Resultatliste D11-12

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Haga,Ragnhild                   Raumar OL                      31:30 +  00:00
 2	Hagen,Elise Rivenes             Østmarka OK                    36:00 +  04:30
 3	Wennemo,Oda                     Østmarka OK                    37:04 +  05:34
 4	Godal,Mari                      Lillomarka OL                  38:26 +  06:56
 5	Silje Uhlen,Maurset             Ås-NLH Orientering             39:49 +  08:19
 6	Maalen-Johansen,Ingvild         Ås-NLH Orientering             40:33 +  09:03
 7	Kjemperud,Veronica              L/F Hønefoss Orienteri         51:07 +  19:37
 8	Byom-Nilssen,Ida                Kolbotn & Skimt OL             56:27 +  24:57
 9	Lindseth,Hanna Kristine         Tyrving, IL                    56:33 +  25:03
 10	Blomhoff,Henriette              Fossum IF                      59:47 +  28:17
 11	Granly,Ingrid                   Lillomarka OL                1:03:06 +  31:36
 12	Ødegaard,Reidun                 Lillomarka OL                1:04:05 +  32:35
 13	Holmquist,Karen                 Lillomarka OL                1:04:25 +  32:55
 14	Skorpen,Ingvild                 Asker SK                     1:06:54 +  35:24
 15	Lundin,Ingerid                  Nydalens SK                  1:07:43 +  36:13
 16	Emilsson,Henrikke               Oppsal IF                    1:52:21 +1:20:51
 DSQ	Lodgaard,Katrine                Østmarka OK                  1:19:16 
 DSQ	Lorentsen,Mathilde              Raumar OL                      52:34 
 DSQ	Dalberg,Stine Haga              Hadeland OL                    49:52 
  

Resultatliste D11-12N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Kristensen,Hanne Merete         Måren OK                       19:47 +  00:00
 2	Moi,Vilde Naja                  Østmarka OK                    20:50 +  01:03
 3	Høydal,Gunvor Hov               Fossum IF                      22:40 +  02:53
 4	Anne-Tine,Markset               Koll, IL                       23:25 +  03:38
 5	Malin,Eijsink                   Ås-NLH Orientering             28:23 +  08:36
 6	Nilsen,Anette Volla             Hadeland OL                    29:00 +  09:13
 7	Høibø,Hanna                     Ås-NLH Orientering             29:06 +  09:19
 7	Hauback,Mari Nyborg             Fet OL                         29:06 +  09:19
 9	Øyen,Norunn                     Asker SK                       33:10 +  13:23
 10	Ruttenborg,Marthe               Toten-Troll, OL                34:08 +  14:21
 11	Fredriksen,Mariann              Lillomarka OL                  35:21 +  15:34
 12	Lodgaard,Hanne                  Østmarka OK                    37:06 +  17:19
 13	Torgersen,Sara                  Bækkelagets SPK                37:26 +  17:39
 14	Olsen,Silje                     Lillomarka OL                  37:32 +  17:45
 15	Uhlen Maurset,Helene            Ås-NLH Orientering             37:47 +  18:00
 16	Løkka,Anine Strandset           Østmarka OK                    40:45 +  20:58
 17	Lundin,Bettina                  Nydalens SK                    41:51 +  22:04
 DSQ	Borthen,Kristine                Kolbotn & Skimt OL             54:45 
 DNS	Schäffer,Linn Emelie            Måren OK                             
 DNS	Lindemark,Synne                 Asker SK                             
  

Resultatliste D13-14

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Øverøyen,Rannveig               Tyrving, IL                    27:54 +  00:00
 2	Klyve,Line                      Oppsal IF                      35:14 +  07:20
 3	Lindemark,Live                  Asker SK                       36:09 +  08:15
 3	Vilberg,Siri                    Lillomarka OL                  36:09 +  08:15
 5	Svingheim,Kari                  Hadeland OL                    36:32 +  08:38
 6	Kløvrud,Ane Hallan              Lillomarka OL                  37:06 +  09:12
 7	Hokholt,Linn                    Kolbotn & Skimt OL             37:12 +  09:18
 8	Åstebøl,Martine                 Oppsal IF                      38:48 +  10:54
 9	Tiltnes,Ida                     Tyrving, IL                    39:21 +  11:27
 10	Berteig,Julie                   Fossum IF                      39:56 +  12:02
 11	Flatekval,Mari                  Oppsal IF                      47:57 +  20:03
 12	Maurset,Marie Uhlen             Ås-NLH Orientering             52:21 +  24:27
 13	Berge,Ingrid                    Tyrving, IL                    55:21 +  27:27
 14	Kapperud,Åshild                 Oppsal IF                      59:16 +  31:22
 15	Stenhammer,Ellen                Raumar OL                    1:07:02 +  39:08
 16	Hertzberg,Maria                 Heming/Njård OL              1:10:53 +  42:59
 17	Sandvold,Christine Turter       Nydalens SK                  1:17:45 +  49:51
 DNS	Mo,Ellen Dyrhaug                Østmarka OK                          
 DNS	Skantze,Ingrid                  Tyrving, IL                          
  

Resultatliste D13-16C

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Lind,Anne Johanne               Indre Østfold OK               46:32 +  00:00
  

Resultatliste D13-16N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Anisdahl,Karoline               Oppsal IF                      38:42 +  00:00
 2	Kværna,Ingvild                  Østmarka OK                  1:03:01 +  24:19
  

Resultatliste D15-16

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Molstad,Lone Sørlien            Gjø-Vard OL                    44:20 +  00:00
 2	Ulvestad,Marianne               Heming/Njård OL                46:29 +  02:09
 3	Welle-strand Horn,Fanny         Heming/Njård OL                47:21 +  03:01
 4	Åstebøl,Kristin                 Oppsal IF                      47:27 +  03:07
 5	Ulvestad,Siri                   Heming/Njård OL                50:26 +  06:06
 6	Larsen,Marianne Mellbye         Asker SK                       54:46 +  10:26
 7	Flatekval,Guro                  Oppsal IF                      57:11 +  12:51
 8	Pedersen,Hilde Bjerkreim        Fossum IF                      58:27 +  14:07
 9	Isachsen,Marit                  Asker SK                       58:46 +  14:26
 10	Steiwer,Kine Hallan             Lillomarka OL                  59:38 +  15:18
 11	Danielsen,Christine             Asker SK                       59:47 +  15:27
 12	Ourom,Mari                      Oppsal IF                    1:00:53 +  16:33
 13	Aarnes,Sofie Marie              Ås-NLH Orientering           1:02:19 +  17:59
 14	Ulvestad,Marte                  Heming/Njård OL              1:06:45 +  22:25
 15	Moldestad,Anna                  Ås-NLH Orientering           1:08:52 +  24:32
 16	Hertzberg,Cecilie               Heming/Njård OL              2:08:10 +1:23:50
 DSQ	Blomhoff,Hedda                  Fossum IF                      17:30 
 DSQ	Stabursvik,Kaja                 Ås-NLH Orientering             54:21 
 DSQ	Sundtjønn,Tone Aamli            Årvoll IL                    1:10:39 
 DNS	Weber Nielsen,Anniken           Tyrving, IL                          
 DNS	Bøen,Benedikte Wiig             Porsgrunn OL                         
 DNS	Ruud,Henriette                  Fredrikstad SK                       
 DNS	Ask-Henriksen,Kristin           Konnerud IL                          
 DNS	Jahren,Silje Ekroll             Raumar OL                            
 DNS	Toftdahl,Tiril                  Heming/Njård OL                      
  

Resultatliste D17-18

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Thingelstad Eeg,Thea            Asker SK                     1:00:06 +  00:00
 2	Fasting,Guro                    OK MOSS                      1:06:19 +  06:13
 3	Jahren,Katja Ekroll             Raumar OL                    1:07:09 +  07:03
 4	Syvertsen,Kari Rommen           Lillomarka OL                1:11:47 +  11:41
 5	Pedersen,Kirsten Bjerkreim      Fossum IF                    1:12:36 +  12:30
 6	Svendsen,Siri                   Fossum IF                    1:14:40 +  14:34
 7	Siljehaug,Isfrid                Fossum IF                    1:20:06 +  20:00
 DSQ	Fasting,Mari                    OK MOSS                      1:02:58 
 DSQ	Post,Martine                    Kolbotn & Skimt OL             55:35 
 DSQ	Wøien Augedal,Tuva              Asker SK                     1:30:14 
 DNS	Tømta,Ingvild                   Raumar OL                            
  

Resultatliste D17AK

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Bråten,Trine Ruud               Raumar OL                      48:51 +  00:00
 2	Granly,Bjørg                    Lillomarka OL                  51:32 +  02:41
 3	Kravdal,Astrid                  Raumar OL                      51:48 +  02:57
 4	Skogedal,Ellen Aure             Nydalens SK                    55:36 +  06:45
 5	Arnesen,Marianne                Asker SK                     1:10:13 +  21:22
 6	Heen,Wenche                     Østmarka OK                  1:10:34 +  21:43
 7	Burud,Hege                      Hauketo IF                   1:35:37 +  46:46
 DSQ	Burud,Lise                      Hauketo IF                     56:38 
 DSQ	Øvrebust,Liv-Janne              Hauketo IF                     11:51 
 DSQ	Torgersen,Maria                 Bækkelagets SPK                46:59 
 DNS	Hanne,Gundersen                 Moss, OK                             
 DNS	Gabrielsen,Heidi                Raumar OL                            
 DNS	Harstad,Marit                   Kolbotn & Skimt OL                   
 DNS	Moe,Marit                       Raumar OL                            
 DNS	Syversen,Silje                  Larvik OK                            
  

Resultatliste D17C

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Vegheim,Birgit                  Raumar OL                      38:48 +  00:00
 2	Ekroll,Anne Catherine           Raumar OL                      44:11 +  05:23
 3	Sørlien,Anne                    Gjø-Vard OL                    44:27 +  05:39
 4	Rivenes,Bodil                   Østmarka OK                    47:48 +  09:00
 5	Ruttenborg,Unn Christin         Toten-Troll, OL                50:19 +  11:31
 6	Hannevik,Martine                Asker SK                     1:03:15 +  24:27
 7	Klovning,Eli                    Porsgrunn OL                 1:06:34 +  27:46
  

Resultatliste D17N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Elvnes,Vera                     Fet OL                         56:59 +  00:00
 DSQ	Eskøy,Turid                     Fossum IF                      42:59 
 DNS	Aspenberg,Camilla               Tyrving, IL                          
  

Resultatliste D19-20

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Weltzien,Ingunn                 Tyrving, IL                    53:51 +  00:00
 1	Ruud,Karianne                   Fredrikstad SK                 53:51 +  00:00
 3	Bergersen,Lene                  Asker SK                       54:50 +  00:59
 4	Hagman,Line                     Kolbotn & Skimt OL             55:00 +  01:09
 5	Ask-Henriksen,Hege              Konnerud IL                  1:04:10 +  10:19
 6	Jonassen,Mari Bergkastet        Kolbotn & Skimt OL           1:12:15 +  18:24
  

Resultatliste D21

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Bjerkreim Nilsen,Betty Ann      Torridal IL                    57:01 +  00:00
 2	Sandnes,Anne                    Fredrikstad SK                 58:08 +  01:07
 3	Klavestad,Anne Sofie            Fredrikstad SK               1:03:29 +  06:28
 4	Fey,Zsuzsa                      Tyrving, IL                  1:07:47 +  10:46
 5	Ackenhausen,Heidi               Fredrikstad SK               1:12:49 +  15:48
 6	Nybakken,Line                   Ås-NLH Orientering           1:14:49 +  17:48
 7	Larsson,Doris                   Lillomarka OL                1:15:53 +  18:52
 DSQ	Kärner,Kersti                   Nydalens SK                    52:06 
  

Resultatliste D35

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Arnesen,Signe Astrup            Heming/Njård OL              1:02:43 +  00:00
 2	Wennemo,Anita                   Østmarka OK                  1:13:58 +  11:15
 3	Bjergaard,Anne Marit            Nydalens SK                  1:15:07 +  12:24
 DSQ	Byom-Nilssen ,Lise              Kolbotn & Skimt OL           1:04:37 
  

Resultatliste D40

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Rustad,Anne Grethe              Raumar OL                      41:58 +  00:00
 2	Hokholt,Gunn-Torill             Kolbotn & Skimt OL             45:05 +  03:07
 3	Hov,Kjersti                     Fossum IF                      46:10 +  04:12
 4	Kinneberg,Lene                  Raumar OL                      47:45 +  05:47
 5	Sundtjønn,Gunhild Aamli         Årvoll IL                      48:06 +  06:08
 6	Haga,Liv Bakken                 Raumar OL                      48:44 +  06:46
 7	Danielsen,Berit                 Tyrving, IL                    49:36 +  07:38
 8	Dalberg,Ingrid Haga             Hadeland OL                    51:00 +  09:02
 9	Pedersen,Venche Bjerkreim       Fossum IF                      51:03 +  09:05
 10	Landmark,Bente                  Fossum IF                      51:58 +  10:00
 11	May Bente,Brurberg              Ås-NLH Orientering             52:15 +  10:17
 12	Gottfridsson,Lena               Nittedal OL                    53:10 +  11:12
 13	Turter,Anne C.                  Nydalens SK                    54:28 +  12:30
 14	Bydal Jacobsen,Janet            Sørbråten IL                   56:59 +  15:01
 15	Gjertsen,Ann-Kristin            Kolbotn & Skimt OL             59:52 +  17:54
 16	Koren,Ellen-Christine           OK MOSS                      1:02:20 +  20:22
 17	Berge,Berit                     Tyrving, IL                  1:05:09 +  23:11
 18	Fossestøl,Gerd                  Nittedal OL                  1:05:35 +  23:37
 19	Sætra,Siri Scherdin             Asker SK                     1:08:20 +  26:22
 20	Bredesen,Ingrid Opsahl          Fossum IF                    1:09:23 +  27:25
 21	Jørgensen,Torild                Østmarka OK                  1:15:21 +  33:23
 22	Rye,Unni                        Asker SK                     1:18:39 +  36:41
 23	Winsnes,Sille                   Ås-NLH Orientering           1:26:51 +  44:53
 24	Gulbrandsen,Ann-Cathrin         Heming/Njård OL              1:27:07 +  45:09
 DSQ	Reidun,Hallan                   Lillomarka OL                1:03:42 
 DSQ	Eikeland,Inger Johanne          Nydalens SK                  1:14:39 
 DSQ	Skantze,Kjersti                 Tyrving, IL                    26:56 
 DSQ	Borthen,Lene                    Kolbotn & Skimt OL             28:03 
 DNS	Lindmark,Tone                   Asker SK                             
 DNS	Hallan,Toril                    Lillomarka OL                        
  

Resultatliste D45

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Svingheim,Anne Kathrine         Hadeland OL                    47:17 +  00:00
 2	Øverøyen,Kari                   Tyrving, IL                    49:48 +  02:31
 3	Turter,Ellen                    Nydalens SK                    49:59 +  02:42
 4	Kaas,Astrid Waaler              Heming/Njård OL                51:53 +  04:36
 5	Melbye,Elle                     Heming/Njård OL                54:00 +  06:43
 6	Welle-Strand,Gabrielle          Heming/Njård OL                57:04 +  09:47
 7	Hallen,Mette                    Nydalens SK                    58:09 +  10:52
 8	Gran,Aud                        Tyrving, IL                    58:33 +  11:16
 9	Nilstad,Randi                   Tyrving, IL                  1:00:01 +  12:44
 10	Eine,Toril                      Lommedalens IL               1:08:34 +  21:17
 11	Ruud,Elisabeth                  Fredrikstad SK               1:12:08 +  24:51
 12	Klakegg,Bodil                   Kolbotn & Skimt OL           1:18:54 +  31:37
 DNF	Bergkastet,Inger                Kolbotn & Skimt OL                   
 DSQ	Aarnes,Guri Drottning           Ås-NLH Orientering           1:16:31 
  

Resultatliste D50

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Karlsen,Unni Strand             Fredrikstad SK                 49:23 +  00:00
 2	Vågsnes,Marit                   Kolbotn & Skimt OL             51:55 +  02:32
 3	Hiller,Turid                    Bækkelagets SPK                53:35 +  04:12
 4	Olsen,Karin                     Raumar OL                      55:10 +  05:47
 5	Rommen,Astri                    Lillomarka OL                  56:02 +  06:39
 6	Spjelkavik,Aud I                Tyrving, IL                    56:18 +  06:55
 7	Pedersen,Kari                   Asker SK                       56:47 +  07:24
 8	Kolberg,Nina                    Tyrving, IL                    58:04 +  08:41
 9	Tyssø,Veslemøy                  Varteig OL                     58:23 +  09:00
 10	Horvati,Ildiko                  Tyrving, IL                  1:00:02 +  10:39
 11	Anne,Kaasa                      Driv IL                      1:08:38 +  19:15
 12	Olsen,Anitha                    Kolbotn & Skimt OL           1:25:11 +  35:48
 DNS	Christoffersen,May              Asker SK                             
  

Resultatliste D55

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Holmboe,Siri                    Tyrving, IL                    45:57 +  00:00
 2	Tho,Kjersti                     Stabæk IF                      51:21 +  05:24
 3	Døhlen,Inger                    Raumar OL                      53:10 +  07:13
 4	Lindløv,Inger                   OK MOSS                        54:01 +  08:04
 5	Lome-Hagman,Ingrid              Kolbotn & Skimt OL             56:47 +  10:50
 6	Fanuelsen,Brynhild              Fossum IF                    1:00:26 +  14:29
 7	Grande,Ellen M.                 Østmarka OK                  1:01:21 +  15:24
 8	Ovesen,Thorunn                  Elverum OK                   1:01:56 +  15:59
 9	Ibsen,Elisabeth                 Lommedalens IL               1:04:50 +  18:53
 10	Olaisen,Sissel                  Kolbotn & Skimt OL           1:12:03 +  26:06
 11	Halck,Inger                     Måren OK                     1:12:53 +  26:56
 12	Kilset,Karin                    Tyrving, IL                  1:17:14 +  31:17
 13	Jakobsen,Tordis                 OK MOSS                      1:21:29 +  35:32
 14	Harstad,Unni                    Kolbotn & Skimt OL           1:24:33 +  38:36
 DSQ	Ursin,Nora                      Fossum IF                    1:18:49 
 DNS	Vigander,Kristin                Fossum IF                            
  

Resultatliste D60

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Nilsen,Anne-Britt               Kjelsås IL                     57:14 +  00:00
 2	Blomhoff,Onelma                 Heming/Njård OL                58:07 +  00:53
 3	Eggen,Åste                      Måren OK                       59:46 +  02:32
 4	Drage,Unni                      Haugerud IF                  1:00:39 +  03:25
 5	Lykkjen,Aud Margret             Måren OK                     1:03:37 +  06:23
 6	Wichmann,Nina                   Måren OK                     1:07:11 +  09:57
 7	Kjos,Anne-Marie                 Østmarka OK                  1:09:48 +  12:34
 8	Brustad Nilsen,Grete            Marker OL                    1:17:59 +  20:45
 9	Golden,Aase Tove                Måren OK                     1:19:44 +  22:30
 DNS	Sjønnesen,Anne                  Nittedal OL                          
  

Resultatliste D65

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Bøhlerengen,Unni                Måren OK                       49:49 +  00:00
 2	Økern Jensen,Marit              Bærums Skiklubb                51:04 +  01:15
 3	Amundsen,Synøve                 Kolbotn & Skimt OL           1:49:01 +  59:12
 4	Blomseth,Arhild                 Lillomarka OL                2:02:52 +1:13:03
  

Resultatliste D70

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Treekrem,Birgit                 Ås IL                        1:41:29 +  00:00
 2	Nordhagen,Rannveig              Asker SK                     1:52:10 +  10:41
 3	Kvingedal,Bjørg                 Nydalens SK                  2:05:24 +  23:55
  

Resultatliste H11-12

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Hokholt,Audun                   Kolbotn & Skimt OL             29:52 +  00:00
 2	Sandvold,Sverre Turter          Nydalens SK                    33:58 +  04:06
 3	Danielsen,Fredrik               Asker SK                       34:00 +  04:08
 4	Schei,Lars Even                 Kolbotn & Skimt OL             34:06 +  04:14
 5	Gottfridsson,Adam               Nittedal OL                    35:08 +  05:16
 6	Høydal,Johannes Hov             Fossum IF                      36:01 +  06:09
 7	Fiskum,Gunnar                   Tyrving, IL                    42:52 +  13:00
 8	Hertzberg,Niels                 Heming/Njård OL                44:35 +  14:43
 9	Berg,Mats Olav                  Haslum IL                      45:08 +  15:16
 10	Eskøy,Finn-Eivind               Fossum IF                      45:19 +  15:27
 11	Stenhammer,Eivind               Raumar OL                      45:56 +  16:04
 12	Jahren,Brage Ekroll             Raumar OL                      47:12 +  17:20
 13	Kollerud,Sverre                 Lillomarka OL                  49:26 +  19:34
 14	Tallaksrud,Sondre               Kolbotn & Skimt OL             50:57 +  21:05
 15	Kinneberg,Eskil                 Raumar OL                      53:08 +  23:16
 16	Høglund,Gudmund Toverud         Oppsal IF                      53:23 +  23:31
 DSQ	Nordhagen,Sindre W.             Ås-NLH Orientering             43:20 
 DSQ	Nafstad,Ådne Messel             Raumar OL                    1:14:24 
 DNS	Vilberg,Petter                  Lillomarka OL                        
  

Resultatliste H11-12N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Langgård,Mats Vormeland         Fossum IF                      17:25 +  00:00
 2	Haga,Magne                      Raumar OL                      17:49 +  00:24
 3	Haga,Håvard                     Raumar OL                      17:52 +  00:27
 4	Landmark Tandrevold,Halvor      Fossum IF                      18:09 +  00:44
 5	Hallen,Martin                   Nydalens SK                    18:49 +  01:24
 6	Lundamo,Tom Erik                Fossum IF                      19:57 +  02:32
 7	Bjergaard,Anders                Nydalens SK                    20:34 +  03:09
 8	Mjelde,Aksel                    Fossum IF                      21:24 +  03:59
 9	Stenstad,Andreas                Oppsal IF                      22:39 +  05:14
 10	Torgersen,Sebastian             Bækkelagets SPK                22:46 +  05:21
 11	Johannesen,Håkon                Lillomarka OL                  23:08 +  05:43
 12	Bråten,Sondre Ruud              Raumar OL                      23:38 +  06:13
 13	Ungersness,Daniel               Driv IL                        24:00 +  06:35
 14	Skaug,Erlend                    Driv IL                        24:01 +  06:36
 15	Didriksen,Sondre Svenseid       Asker SK                       24:02 +  06:37
 16	Emilsson,Anders                 Oppsal IF                      24:15 +  06:50
 17	Strøm,Øyvind                    Lillomarka OL                  24:20 +  06:55
 18	Ratvik,Jørgen Dahlslett         Fossum IF                      26:15 +  08:50
 19	Svendsen,Vegard Lilloe          Lillomarka OL                  32:41 +  15:16
 DNS	Berntsen,Sigbjørn               Koll, IL                             
  

Resultatliste H13-14

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Steiwer,Gaute Wilhelm Hallan    Lillomarka OL                  25:27 +  00:00
 2	Markset,Trygve                  Koll, IL                       26:22 +  00:55
 3	Nielsen,Martin S                Indre Østfold OK               26:24 +  00:57
 4	Landmark Tandrevold,Eivind      Fossum IF                      26:25 +  00:58
 5	Ruttenborg,Vegard               Toten-Troll, OL                28:25 +  02:58
 6	Bredesen,Anders Opsahl          Fossum IF                      29:44 +  04:17
 7	Vegheim,Marius                  Raumar OL                      32:59 +  07:32
 8	Bråten,Vetle Ruud               Raumar OL                      33:37 +  08:10
 9	Nipen,Jørgen Mathias            Tyrving, IL                    34:48 +  09:21
 10	Hans Kristian,Andreassen-Moe    Ås-NLH Orientering             36:47 +  11:20
 11	Hagen,Eirik                     Østmarka OK                    37:21 +  11:54
 12	Hallén,Stian                    Nydalens SK                    37:23 +  11:56
 13	Larsen,Espen Mellbye            Asker SK                       38:40 +  13:13
 14	Holom,Erik                      Bækkelagets SPK                40:22 +  14:55
 15	Graff,Jesper                    Indre Østfold OK               46:22 +  20:55
 16	Larsen,Arne Mellbye             Asker SK                       47:23 +  21:56
 17	Edstrøm,Jan Andreas             Oppsal IF                      50:34 +  25:07
 18	Steinsholt,Halvor               Ås-NLH Orientering           1:03:51 +  38:24
 DSQ	Gottfridsson,David              Nittedal OL                    47:24 
 DSQ	Jonassen,Eivind Bergkastet      Kolbotn & Skimt OL             34:05 
 DSQ	Skjelbek,Magnus Loennechen      Oppsal IF                    1:54:40 
  

Resultatliste H13-16C

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Nafstad,Sjur Messel             Raumar OL                      34:45 +  00:00
 2	Ungersness,Andreas              Driv IL                        35:05 +  00:20
 3	Espenes,Øyvind                  Varteig OL                     47:52 +  13:07
 4	Jørgensen,Sondre                Østmarka OK                    49:54 +  15:09
 5	Lillegård,Stian                 Lillomarka OL                  51:39 +  16:54
 6	Olsen,Rudi                      Lillomarka OL                1:02:37 +  27:52
 7	Sæther,Eirik                    Hauketo IF                   1:09:19 +  34:34
 DSQ	Benoni,Andreas                  Ås-NLH Orientering             36:02 
 DNS	Bakkerud,Leiv Jørgen            Koll, IL                             
  

Resultatliste H13-16N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Lodgaard,Andreas                Østmarka OK                    36:02 +  00:00
  

Resultatliste H15-16

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Sagvolden,Erik                  Østmarka OK                    32:21 +  00:00
 2	Sætra,Ove                       Asker SK                       36:31 +  04:10
 3	Graff,Simen                     Indre Østfold OK               38:18 +  05:57
 4	Kaas,Martin Waaler              Heming/Njård OL                40:22 +  08:01
 5	Stenstad,Kristoffer             Oppsal IF                      44:46 +  12:25
 6	Unaas,Emil                      Indre Østfold OK               45:15 +  12:54
 7	Ekeberg,Bjørn                   Tyrving, IL                    45:20 +  12:59
 8	Strandhagen,Stig                Asker SK                       45:26 +  13:05
 9	Engebretsen,Even Strøm          Lillomarka OL                  49:39 +  17:18
 10	Lindseth,Sverre Haug            Tyrving, IL                    50:40 +  18:19
 11	Kapperud,Øystein                Oppsal IF                      51:23 +  19:02
 12	Fredriksen,Steinar              Nittedal OL                    57:46 +  25:25
 13	Nielsen,Lars Eid                Nydalens SK                    58:32 +  26:11
 13	Kjemperud,Leif Inge             L/F Hønefoss Orienteri         58:32 +  26:11
 15	Warner,Peter John               Ås-NLH Orientering           1:05:02 +  32:41
 16	Sannes,Bengt Ove                Nittedal OL                  1:07:46 +  35:25
 17	Olav Johannes,Delstraa          Ås-NLH Orientering           1:14:44 +  42:23
 DSQ	Mosand,Jon Morten               Oppsal IF                    1:27:32 
 DSQ	Espenes,Sindre                  Varteig OL                     53:47 
 DSQ	Lindmark,Teis                   Asker SK                     1:10:51 
 DNS	Andersen,Einar Brenne           Varteig OL                           
 DNS	Bredesen,Kristian Opsahl        Fossum IF                            
  

Resultatliste H17-18

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Jakobsen,Thomas                 Nydalens SK                    52:41 +  00:00
 2	Reinemo,Petter                  Kongsberg OL                   54:35 +  01:54
 3	Unger,Lars Chr                  Østmarka OK                    54:38 +  01:57
 4	Sigstad,Henrik                  Gjø-Vard OL                    55:25 +  02:44
 5	Soukop,Martin                   Fredrikstad SK                 55:55 +  03:14
 6	Pettersen,Morten Nilstad        Tyrving, IL                    56:51 +  04:10
 7	Kaas,Sverre Waaler              Heming/Njård OL                56:55 +  04:14
 8	Jakobsen,Einar-Andre            Nydalens SK                    57:20 +  04:39
 9	Aardal,Eivind                   Raumar OL                      59:47 +  07:06
 10	Fredrickson,John                Tyrving, IL                  1:01:15 +  08:34
 11	Rustad,Simen                    Raumar OL                    1:03:43 +  11:02
 12	Bergersen,Stian                 Asker SK                     1:04:20 +  11:39
 13	Salomonsen,Rune                 Bækkelagets SPK              1:04:32 +  11:51
 14	Sælen,Erik                      Fossum IF                    1:07:52 +  15:11
 15	Gjermo,Anders Iver              Asker SK                     1:09:58 +  17:17
 16	Svendsen,Gorm Eirik             Østmarka OK                  1:12:20 +  19:39
 17	Søvik,Edvin                     Kolbotn & Skimt OL           1:17:30 +  24:49
 18	Larsen,Magnus Mellbye           Asker SK                     1:17:35 +  24:54
 19	Ytterhus,Sigbjørn               Ringerike OL                 1:20:53 +  28:12
 20	Netting,Lars                    Driv IL                      1:22:06 +  29:25
 DNS	Svenn,Carl Joachim              Nydalens SK                          
 DNS	Getz,Jan Henrik                 Koll, IL                             
  

Resultatliste H17AK

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Torvund,Paul                    Østmarka OK                    58:37 +  00:00
 2	Kravdal,Torbjørn                Raumar OL                    1:00:39 +  02:02
 3	Henriksen,Jan Tore              Heming/Njård OL              1:01:13 +  02:36
 4	Grooss,Jesper                   Spring Cup OK, Danmark       1:02:22 +  03:45
 5	Steinbekken,Øyvind              Odal OL                      1:02:48 +  04:11
 6	Engevik,Trond                   Nittedal OL                  1:04:22 +  05:45
 7	Watne,Torgeir                   Bækkelagets SPK              1:04:50 +  06:13
 8	Lundgård,Erik                   Vang OL                      1:05:19 +  06:42
 9	Skjønhaug,Torgeir               Fet OL                       1:06:53 +  08:16
 10	Berg,Aslak                      OK MOSS                      1:07:53 +  09:16
 11	Stange,Jan Roar                 Sandefjord OK                1:08:56 +  10:19
 12	Unaas,Erik                      Indre Østfold OK             1:10:00 +  11:23
 13	Sire,Jan Erik                   Ringerike OL                 1:11:15 +  12:38
 14	Jauhojärvi,Tommy                Lillomarka OL                1:11:29 +  12:52
 15	Øyen,Arne                       Asker SK                     1:11:47 +  13:10
 16	Ringdal,Tor                     Kongsberg OL                 1:12:46 +  14:09
 17	Færden,Anders                   Kolbotn & Skimt OL           1:13:08 +  14:31
 18	Brænden,Magne                   Nittedal OL                  1:13:10 +  14:33
 19	Brynildsen,Eirik                Nydalens SK                  1:14:41 +  16:04
 20	Pedersen,Henning Kilset         Tyrving, IL                  1:15:25 +  16:48
 21	Texmo,Ole                       Fet OL                       1:22:36 +  23:59
 22	Martinsen,Per-Arne              Indre Østfold OK             1:24:38 +  26:01
 23	Olsen,Espen                     Raumar OL                    1:25:54 +  27:17
 24	Skrimstad,Espen                 Fet OL                       1:25:55 +  27:18
 25	Andersen,Øyvind                 Raumar OL                    1:28:26 +  29:49
 26	Vegheim,Bjørn                   Raumar OL                    1:29:02 +  30:25
 27	Hanssen,Jens-Morten             Lillomarka OL                1:32:32 +  33:55
 DSQ	Skjævestad,Bjørn                Tyrving, IL                    50:50 
 DNS	Torgersen,Arne                  Bækkelagets SPK                      
 DNS	Kristiansen,Fredrik             Brandval/Kongsvinger O               
 DNS	Sønsterudbråten,Jørn            Lillomarka OL                        
 DNS	Solli,Øyvind                    Fet OL                               
  

Resultatliste H17C

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Haga,Bjørn                      Raumar OL                      27:04 +  00:00
 2	Heggeset,Arild                  Freidig, SPK                   30:31 +  03:27
 3	Hallen,Jostein                  Nydalens SK                    32:44 +  05:40
 4	Molstad,Jan                     Gjø-Vard OL                    34:44 +  07:40
 5	Berg,Hallvard                   Haslum IL                      34:58 +  07:54
 6	Bjerke,Steinar                  Lillomarka OL                  37:14 +  10:10
 7	Strøm,Jon                       Hauketo IF                     38:40 +  11:36
 8	Espenes,Roy                     Varteig OL                     40:08 +  13:04
 9	Berger,Andreas                  Østmarka OK                    40:13 +  13:09
 10	Hauback,Bjørn                   Fet OL                         45:10 +  18:06
 11	Ruttenborg,Terje                Toten-Troll, OL                45:18 +  18:14
 12	Moi,Harald                      Østmarka OK                    46:37 +  19:33
 13	Nielsen,Rune Siewartz           Indre Østfold OK               54:15 +  27:11
 14	Eijsink,Vincent                 Ås-NLH Orientering             54:31 +  27:27
 15	Kristensen,Rolf                 Måren OK                       59:53 +  32:49
 DSQ	Røstadsand,Per Arne             Nydalens SK                    48:38 
 DSQ	Graff,Per-Henning               Indre Østfold OK               41:08 
 DSQ	Skjølsvold,Reidar               Hauketo IF                     39:21 
 DSQ	Netting,Sverre                  Driv IL                        40:04 
 DNS	Østerud,Lars-Erik               Tyrving, IL                          
 DNS	Nilssen,Pål                     Kolbotn & Skimt OL                   
 DNS	Berteig,Vidar                   Fossum IF                            
  

Resultatliste H17N

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Langgård,Gunnar                 Fossum IF                      31:49 +  00:00
 2	Elvnes,Erlend                   Fet OL                         41:51 +  10:02
 3	Didriksen,Petter                Asker SK                       43:54 +  12:05
 DNS	Woxholth,Christoffer            Asker SK                             
 DNS	Engen,Tor                       JARDAR                               
  

Resultatliste H19-20

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Høye,Andreas                    Fredrikstad SK               1:04:23 +  00:00
 2	Nipen,Thomas                    Tyrving, IL                  1:09:00 +  04:37
 3	Wiik,Torgeir                    OK MOSS                      1:09:35 +  05:12
 4	Amundsen,Lars Øivind            Trøsken IL                   1:10:33 +  06:10
 5	Syvertsen,Anders Rommen         Lillomarka OL                1:18:35 +  14:12
 DSQ	Lund,Øyvind                     Raumar OL                      41:56 
 DNS	Frøysadal,Einar                 Bækkelagets SPK              1:06:48 
  

Resultatliste H21

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Haugen,Ivar                     Ås-NLH Orientering           1:06:08 +  00:00
 2	Bøen,Christian Wiig             Bækkelagets SPK              1:08:46 +  02:38
 3	Ottesen,Henrik                  Fredrikstad SK               1:09:17 +  03:09
 4	Morgan,Nicholas                 Tyrving, IL                  1:11:53 +  05:45
 5	Brox,Vegard                     Modum OL                     1:12:11 +  06:03
 6	Ruud,Kristian                   Østmarka OK                  1:12:18 +  06:10
 7	Solberg,Dag                     Bækkelagets SPK              1:12:25 +  06:17
 8	Kullerud,Kristian               Sarpsborg OL                 1:13:12 +  07:04
 9	Pedersen,Jon                    Trøsken IL                   1:14:12 +  08:04
 10	Røberg,Henning                  Nittedal OL                  1:14:47 +  08:39
 11	Stokseth,Øyvind                 Fredrikstad SK               1:15:33 +  09:25
 12	Frøyd,Jørgen                    Nydalens SK                  1:16:20 +  10:12
 13	Smestad,Bård                    Verdal OK                    1:19:15 +  13:07
 14	Røed Hansen,Marius              Fredrikstad SK               1:21:04 +  14:56
 15	Gunnes,Inge                     Tyrving, IL                  1:22:41 +  16:33
 16	Hagen,Stein H.                  Skeidi, OK                   1:28:21 +  22:13
 17	Skrove,Jon Arne                 Lillomarka OL                1:28:49 +  22:41
 18	Bøhlerengen,Boye                Østmarka OK                  1:37:56 +  31:48
 19	Konst,Frode                     Tyrving, IL                  2:09:56 +1:03:48
 DSQ	Christophersen,Morten           Tyrving, IL                    43:31 
 DNS	Bjergaard,Stig                  Nydalens SK                          
 DNS	Skogedal,Sælen                  Nydalens SK                          
  

Resultatliste H35

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Sandbæk,Erik                    OK MOSS                      1:08:19 +  00:00
 2	Koren,Hallvard                  OK MOSS                      1:15:04 +  06:45
 3	Byremo,Gunleiv                  Østmarka OK                  1:53:20 +  45:01
  

Resultatliste H40

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Sagvolden,Tore                  Østmarka OK                    49:31 +  00:00
 2	Kløvrud,Jens Olav               Lillomarka OL                  56:53 +  07:22
 3	Granly,Martin                   Lillomarka OL                  58:38 +  09:07
 4	Drage,Øyvind                    Kongsberg OL                   59:44 +  10:13
 5	Martinsen,Sjur Krogh            Asker SK                     1:03:57 +  14:26
 6	Stenslet,Pål                    Frogner IL                   1:04:57 +  15:26
 7	Johannesen,Olav                 Kolbotn & Skimt OL           1:05:07 +  15:36
 8	Olsen,Frode                     Nittedal OL                  1:05:14 +  15:43
 9	Sundtjønn,Tore                  Årvoll IL                    1:05:36 +  16:05
 10	Bråten,Terje                    Raumar OL                    1:07:45 +  18:14
 11	Tandrevold,Eirik                Fossum IF                    1:09:08 +  19:37
 12	Stenhammer,Kjetil               Raumar OL                    1:13:49 +  24:18
 13	Nordhagen,Eirik                 Ås-NLH Orientering           1:17:30 +  27:59
 14	Strand,Torgeir                  Fana Il                      1:19:52 +  30:21
 15	Bratlie,Erik                    Østmarka OK                  1:22:56 +  33:25
 15	Hagen,Morten                    Østmarka OK                  1:22:56 +  33:25
 17	Eskøy,Rune                      Fossum IF                    1:24:35 +  35:04
 18	Jakobsen,Vidar                  Sørbråten IL                 1:28:03 +  38:32
 19	Stedje,Per                      Østmarka OK                  1:34:12 +  44:41
 20	Herzberg,Sigurd                 Heming/Njård OL              1:57:32 +1:08:01
 DSQ	Maalen,Ivar                     Ås-NLH Orientering             33:31 
 DNS	Berntsen,Bjørn Arne             Koll, IL                             
 DNS	Amundsen,Dag                    Kolbotn & Skimt OL                   
  

Resultatliste H45

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Ruud,Øystein                    Fredrikstad SK                 44:06 +  00:00
 2	Ekeberg,Per Kristian            Tyrving, IL                    47:42 +  03:36
 3	Mathisen,Terje                  Tyrving, IL                    48:50 +  04:44
 4	Markset,Kjell                   Koll, IL                       50:10 +  06:04
 5	Fasting,Rolf                    OK MOSS                        50:38 +  06:32
 6	Bergersen,Leif                  Asker SK                       50:39 +  06:33
 7	Vilberg,Arne                    Lillomarka OL                  51:18 +  07:12
 8	Due,Morten                      Måren OK                       52:27 +  08:21
 9	Fossum,Jon Arvid                Asker SK                       53:08 +  09:02
 10	Jahren,Asle                     Raumar OL                      56:58 +  12:52
 11	Haugland,Dag                    Østmarka OK                    59:02 +  14:56
 12	Martinsen,Ove                   Hauketo IF                     59:27 +  15:21
 13	Øvergaard,Tormod                Vestre Aker SK               1:00:06 +  16:00
 14	Fiskum,Lars-Erik                Lommedalens IL               1:00:19 +  16:13
 15	Nipen,Olav                      Tyrving, IL                  1:01:13 +  17:07
 16	Pedersen,Tord                   Fossum IF                    1:02:50 +  18:44
 17	Lindseth,Severin                Tyrving, IL                  1:03:02 +  18:56
 18	Pettersen,Alf                   Tyrving, IL                  1:03:20 +  19:14
 19	Myrvold,Bernt O.                Sarpsborg OL                 1:03:33 +  19:27
 20	Danielsen,Vidar                 Asker SK                     1:06:57 +  22:51
 21	Gjertsen,Espen                  Kolbotn & Skimt OL           1:10:41 +  26:35
 22	Maurset,Magne                   Ås-NLH Orientering           1:12:55 +  28:49
 23	Skantze,Don                     Tyrving, IL                  1:13:18 +  29:12
 24	Willadssen,Bjørn                Heming/Njård OL              1:16:27 +  32:21
 25	Bredesen,Rolf                   Fossum IF                    1:17:04 +  32:58
 26	Berger,Cato                     Hauketo IF                   1:20:01 +  35:55
 27	Gjerding,Roy                    Moss, OK                     1:20:59 +  36:53
 DSQ	Larsen,Stein Gunnar             Asker SK                     1:24:35 
 DNS	Skaug,Ronny                     Driv IL                              
  

Resultatliste H50

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Karlsen,Tom A.                  Fredrikstad SK                 49:50 +  00:00
 2	Sandersen,Frode                 Nittedal OL                    54:25 +  04:35
 3	Huseby,Hans                     Halden Skiklubb                54:52 +  05:02
 4	Østlie,Per-Erik                 Driv IL                        57:19 +  07:29
 5	Tveite,Bjørn                    Ås-NLH Orientering           1:02:54 +  13:04
 6	Kolberg,Dag                     Tyrving, IL                  1:03:15 +  13:25
 7	Turtumøygard,Stein              Måren OK                     1:04:15 +  14:25
 8	Edvinsen,Arne                   Tyrving, IL                  1:06:59 +  17:09
 9	Øhlckers,Per                    Tyrving, IL                  1:07:19 +  17:29
 10	Aardal,Arve                     Raumar OL                    1:27:52 +  38:02
 11	Gjessing,Stein                  Heming/Njård OL              1:33:08 +  43:18
 12	Halke,Rune                      Vestre Aker SK               2:00:47 +1:10:57
 DSQ	Pedersen,Arne Vidar             Tyrving, IL                  1:20:04 
 DNS	Hansen,Helge Sigurd             Heming/Njård OL                      
 DNS	Krosby,Knut                     Kolbotn & Skimt OL                   
 DNS	Wiik,Nils-Petter                Driv IL                      1:08:23 
 DNS	Engen,Olav                      Raumar OL                            
  

Resultatliste H55

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Moe,Olaf                        Raumar OL                      39:13 +  00:00
 2	Holmboe,Jørgen                  Tyrving, IL                    41:22 +  02:09
 3	Arnesen,Geir                    Tyrving, IL                    41:31 +  02:18
 4	Kaas,Dag                        Heming/Njård OL                42:08 +  02:55
 5	Gjølberg,Rolf                   Larvik OK                      43:06 +  03:53
 6	Opsahl,Ivar                     Tyrving, IL                    43:10 +  03:57
 7	Aaberg,Tore                     Indre Østfold OK               44:17 +  05:04
 8	Halvorsrud,Jonny                Eidskog OL                     45:46 +  06:33
 9	Paulsrud,Bjarne                 Bækkelagets SPK                46:23 +  07:10
 10	Røkke,Kjell G.                  Tyrving, IL                    46:24 +  07:11
 11	Petersen,John Thomas            Nittedal OL                    48:49 +  09:36
 12	Vaaje,Tore                      Asker SK                       49:39 +  10:26
 13	Wettergreen,Trond               Driv IL                        50:52 +  11:39
 14	Lindløv,Knut                    OK MOSS                        53:25 +  14:12
 15	Horvati,Gyorgy                  Tyrving, IL                    54:45 +  15:32
 16	Odlang,Petter                   Østmarka OK                    55:53 +  16:40
 17	Hagen,Oddvar                    Fet OL                       1:04:37 +  25:24
 18	Ibsen,Tom                       Lommedalens IL               1:08:54 +  29:41
 19	Harstad,Gunnar                  Kolbotn & Skimt OL           1:18:37 +  39:24
 20	Tyssø,Arne                      Varteig OL                   1:19:59 +  40:46
 21	Falkenberg,Christian            Asker SK                     1:30:48 +  51:35
 DSQ	Spjelkavik,Bjørn                Tyrving, IL                    59:35 
 DSQ	Finstad,Ingar                   OK MOSS                        58:59 
 DNS	Trøan,Geir                      Kolbotn & Skimt OL                   
 DNS	Pettersson,Lars Evan            Kolbotn & Skimt OL                   
  

Resultatliste H60

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Hvoslef,Henrik                  Bækkelagets SPK                44:09 +  00:00
 2	Bjaaland,Helge                  Heming/Njård OL                48:06 +  03:57
 3	Gjerset,Asbjørn                 Siggerud IL                    54:23 +  10:14
 4	Skogedal,Ole                    Asker SK                     1:03:46 +  19:37
 5	Klovning,Magne                  Porsgrunn OL                 1:04:04 +  19:55
 6	Engen,Klaus                     Eidskog OL                   1:07:34 +  23:25
 7	Eckstrøm,Bjørn                  Hauketo IF                   1:08:58 +  24:49
 8	Bjørgum,Øystein                 Kolbotn & Skimt OL           1:09:31 +  25:22
 9	Hangeraas,Knut                  GeoForm IL                   1:11:09 +  27:00
 10	Jakobsen,Bjørn                  OK MOSS                      1:11:20 +  27:11
 11	Aas,Eyvind                      GeoForm IL                   1:13:42 +  29:33
 12	Gunnerød,Bjørn                  Asker SK                     1:25:24 +  41:15
 13	Tømt,Robert                     OK MOSS                      1:30:05 +  45:56
 14	Andenæs,Arild                   Asker SK                     1:33:10 +  49:01
 DSQ	Johansen,Åge                    Tyrving, IL                  1:04:23 
 DNS	Sæther,Dag                      Hauketo IF                           
 DNS	Lundhaug,Harald                 OK MOSS                              
 DNS	Knudsen,Kåre                    GeoForm IL                           
 DNS	Jahr,Åsmund                     Driv IL                              
  

Resultatliste H65

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Hånes,Sturle                    GeoForm IL                     40:36 +  00:00
 2	Jordal,Arne                     Nydalens SK                    41:53 +  01:17
 3	Blomhoff,Jappe                  Heming/Njård OL                45:20 +  04:44
 4	Drage,Tor                       Haugerud IF                    47:41 +  07:05
 5	Nilsen,Magnar                   Kolbotn & Skimt OL             48:04 +  07:28
 6	Scheie,Arne Chr.                Østmarka OK                    48:27 +  07:51
 7	Kvalheim,Svein                  Kolbotn & Skimt OL             49:21 +  08:45
 8	Kolderup,Carl-Fred.             Stabæk IF                      53:18 +  12:42
 9	Kaurin,Tor                      Måren OK                       54:39 +  14:03
 10	Lykkjen,Gudmund                 Måren OK                       55:14 +  14:38
 11	Forthun,Svein                   Kolbotn & Skimt OL           1:17:17 +  36:41
 DSQ	Ellefsen,Hans John              OK MOSS                      1:13:41 
 DNS	Sjønnesen,Arnfinn               Nittedal OL                          
 DNS	Sevaldson,Ingvald               Ljan IF                              
  

Resultatliste H70

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Bleikvin,Sveinung               Asker SK                       42:04 +  00:00
 2	Jensen,Odd                      Bærums Skiklubb                49:25 +  07:21
 3	Theisen,Johan                   Kolbotn & Skimt OL             51:57 +  09:53
 4	Larsen,Hans                     Raumar OL                      52:04 +  10:00
 5	Bjerke,Torstein                 Lillomarka OL                  54:17 +  12:13
 6	Bakkeløkken,Arne                Raumar OL                      55:20 +  13:16
 7	Sannes,Ole                      Lillomarka OL                  55:34 +  13:30
 8	Lein,Anders                     Driv IL                        55:46 +  13:42
 9	Monsrud,Helge                   Frogner IL                   1:00:41 +  18:37
 10	Blomseth,Jostein                Lillomarka OL                1:14:57 +  32:53
 11	Fremming,Ørnulf                 Haugerud IF                  1:19:08 +  37:04
 DSQ	Svendsen,Arne Kjell             Lillomarka OL                1:38:02 
 DNS	Sjønnesen,Svein                 Kolbotn & Skimt OL                   
 DNS	Røgeberg,Thomas                 Koll, IL                             
  

Resultatliste H75

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Hansen,Kåre Holt                Indre Østfold OK               57:19 +  00:00
 2	Larsson,Bjørn                   Lillomarka OL                  58:29 +  01:10
 3	Stedje,Eivind                   Østmarka OK                  1:15:11 +  17:52
 4	Smaadahl,Bjarne                 Kolbotn & Skimt OL           1:16:32 +  19:13
 DSQ	Børresen,Kåre                   Indre Østfold OK             1:35:14 
 DSQ	Brun,Thor                       Lillomarka OL                1:10:11 
  

Resultatliste N-ÅPEN

Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
 1	Wennemo,Åsmund                  Østmarka OK                    21:51 +  00:00
 2	Berger,Maren                    Østmarka OK                    22:22 +  00:31
 3	Kværna,Halvard                  Østmarka OK                    22:26 +  00:35
 4	Eid Nilssen,Simen               Nydalens SK                    23:01 +  01:10
 5	Kinneberg,Vilde                 Raumar OL                      23:54 +  02:03
 6	Langgård,Marie                  Fossum IF                      25:10 +  03:19
 7	Landmark,Birgitte Eitrem        Fossum IF                      25:21 +  03:30
 8	Kollerud,Steinar                Lillomarka OL                  26:41 +  04:50
 9	Kollerud,Siri                   Lillomarka OL                  26:47 +  04:56
 10	Pedersen,Marit Bjerkreim        Fossum IF                      27:09 +  05:18
 11	Bredesen,Marianne Opsahl        Fossum IF                      27:10 +  05:19
 12	Drage,Mathias                   Kongsberg OL                   27:34 +  05:43
 13	Vegheim,Mari                    Raumar OL                      31:04 +  09:13
 14	Stenhammer,Jørgen               Raumar OL                      31:37 +  09:46
 15	Benjaminsen,Andrine             Lillomarka OL                  31:41 +  09:50
 16	Byom-Nilssen,Nora               Kolbotn & Skimt OL             32:20 +  10:29
 17	Tranelius,Erling                Nydalens SK                    36:57 +  15:06
 18	Winquist,Bjørn                  Ås-NLH Orientering             37:44 +  15:53
 19	Fredriksen,Ellen                Lillomarka OL                  38:40 +  16:49
 20	Lorentsen,Ferdinand             Raumar OL                      40:12 +  18:21
 21	Landmark Tandrevold,Ingrid      Fossum IF                      40:16 +  18:25
 22	Holmquist,Peder                 Lillomarka OL                  40:23 +  18:32
 23	Kjemperud,Tine Elisa            L/F Hønefoss Orienteri         41:09 +  19:18
 24	Bergh,Julie                     Oppsal IF                      41:59 +  20:08
 25	Nordnes,Knut Andreas            Lillomarka OL                  42:02 +  20:11
 26	Dalberg,Tone Haga               Hadeland OL                    42:22 +  20:31
 27	Fossum Rye,Ingrid               Asker SK                       45:19 +  23:28
 28	Espenes,Anders                  Varteig OL                     46:06 +  24:15
 29	Jørgensen,Audun                 Østmarka OK                    48:52 +  27:01
 30	Feyling,Simon                   Kolbotn & Skimt OL             49:18 +  27:27
 31	Solberg,Morten                  Lillomarka OL                  55:16 +  33:25
 32	Eijsink,Henrik                  Ås-NLH Orientering             59:33 +  37:42
 33	Dalslett,Andreas                Fossum IF                      59:57 +  38:06
 34	Byremo,Gaute Larsen             Østmarka OK                  1:10:29 +  48:38
 35	Byremo,Siri Elise Larsen        Østmarka OK                  1:10:47 +  48:56
 DNS	Vilberg,Bjørn                   Lillomarka OL                        
 DNS	Ødegaard,Åsmund                 Lillomarka OL                        


25.05.03 16:11:39 eTiming versjon 1.6.11 Emit as

Lisensen tilhører: OPPSAL