15-Stafetten

                                                                             Resultater 13. etappe

23.05.2004

Plass    Løper                                                        Lag                                                        Tid

       1.       Christian Vogelsang                  Nydalens SK 1                     30,15

       2.       Thore Kornmo                                  Porsgrunn OL 1                  30,26

       3.       Per Olaussen                                   Fredrikstad SK 1                32,12

       4.       Geir Nilsen                                          Ringerike OL 1                     33,22

       5.       Erlend Rehn                                     Lillomarka OL 2                   33,30

       6.       Boye Bøhlerengen                      Østmarka OK 1                   34,01

       7.       Arne Dirdal                                          Larvik OK 1                              34,15

       8.       Per Henning Bjerva                    Ås-NLH 1                                   34,16

       9.       Per Kristian Ekeberg                 Tyrving IL 1                              35,26

    10.       Petter Reinemo                              Kongsberg OL 1                 35,40

    11.       Håkon Bjørland                              Fredrikstad SK 2                35,45

    12.       Bjørn Mo Østgren                        Nydalens SK 3                     36,32

    13.       Magnus Hov                                      Halden SK 1                           38,00

    14.       Pål Tveter                                             Indre Østfold OK               38,05

    15.       Leif Eriksson                                      Modum OL 1                          39,12

    16.       Timo Bakken                                     Eiker OL 1                                 39,51

    17.       Roar Mellegård                               Sarpsborg OL 1                  40,28

    18.       Asle Jahren                                        Raumar OL 1                         40,32

    19.       Lars Hjermstad                               Fossum IF 1                           40,37

    20.       Dagrun Brox                                      Tyrving IL 3                              40,45

    21.       Jan Morten Andersen              IF Sturla 1                                 41,26

    22.       Lone Molstad                                    Heming/Njård OL 1         41,35


    23.       Freddy Røed                                    OL Vallset/Stange 1       41,50

    24.       MARTINE POST                            Kolbotn & Skimt OL        42,20

    25.       Bjørn Henning Grandal         Tyrving IL 2                              42,32

    26.       Hans Jevanord                                Nydalens SK 4                     42,42

    27.       Tore Ragnar Andersen           Halden SK 2                           42,56

    28.       Dag Magnar Evje                          Modum OL 2                          43,26

    29.       Hans Jørgen Kvåle                     Hadeland O-lag 1             43,56

    30.       Svein Nygård                                    Lillomarka OL 1                   45,34

    31.       Njål Svingheim                                Konnerud IL 1                       45,43

    32.       Knut Helge Torskenæs          Trøsken IL 1                           46,11

    33.       Kjersti Holt Hansen                    Måren OK 1                             48,34

    34.       Helga Haverstad                           Lierbygda OL 1                    48,41

    35.       Hilde B Pedersen                         Fossum IF 2                           49,13

    36.       Ingvild Tømta                                   Raumar OL 2                         51,35

    37.       Helge Svendsen                            Lillomarka OL 4                  52,53

    38.       Inger A.Tiltnes                                 Tyrving IL 4                              54,28

    39.       Geir Nødland                                    Lillomarka OL 3                   54,46

    40.       Magnus Ombustvedt                OK Moss 1                               55,21

    41.       Audun Resser                                  Kongsberg OL 2                 57,01

    42.       Øystein Andersen                        Konnerud IL 2                       68,58

                   Martin Waaler Kaas                   Nydalens SK 2                   Disket

                   Ove Sætra                                           Asker SK 1                             Disket

                   Claes Unger                                      Østmarka OK 2                  Disket