15-Stafetten

                                                                             Resultater 15. etappe

23.05.2004

Plass    Løper                                                        Lag                                                        Tid

       1.       Pål Skogedal                                    Nydalens SK 1                     41,12

       2.       Harald Aas                                          Raumar OL 1                         42,45

       3.       Jon Pedersen                                   Trøsken IL 1                           43,06

       4.       Øyvind Stokseth                            Fredrikstad SK 1                43,46

       5.       Marius Wikstrøm                           Ås-NLH 1                                   43,49

       6.       David Brickhill Jones                Halden SK 1                           44,10

       7.       Audun Berstad                                Lillomarka OL 1                   44,39

       8.       Lars Christian Unger                 Østmarka OK 1                   44,43

       9.       Pål Kittilsen                                        Porsgrunn OL 1                  44,56

    10.       Håvard Hågård                               Ringerike OL 1                     46,00

    11.       Kristian Kullerud                           Sarpsborg OL 1                  47,07

    12.       Håkon Teigen Røed                  Kongsberg OL 1                 47,10

    13.       Jostein Haug                                     OL Vallset/Stange 1       47,13

    14.       Morten Christophersen           Tyrving IL 1                              48,39

    15.       Andreas Høye                                  Fredrikstad SK 2                49,24

    16.       Sigmund Vister                               Indre Østfold OK               49,34

    17.       Morten Brunes                                Modum OL 1                          49,59

    18.       KNUT BJØRKELO                      Kolbotn & Skimt OL        52,03

    19.       Kaare Haug                                        Tyrving IL 4                              52,09

    20.       Håkon Hultgren                              Nydalens SK 3                     53,05

    21.       Hallvard Kjappfot                          Lillomarka OL 4                  53,11

    22.       Geir Svingheim                               Hadeland O-lag 1             53,25


    23.       nn                                                                 Heming/Njård OL 1         55,01

    23.       Henning Spjelkavik                    Tyrving IL 2                              55,01

    25.       Tormod Strand                                Måren OK 1                             55,05

    26.       Hallvard Koren                                OK Moss 1                               55,39

    27.       Alf Pettersen                                     Tyrving IL 3                              57,52

    28.       Kjetil Smedberg                             Eiker OL 1                                 58,00

    29.       Per Skoglund                                   Konnerud IL 1                       60,01

    30.       Øystein Rapp                                  Lillomarka OL 2                   60,06

    31.       Vebjørn Berre                                  Fossum IF 1                           61,29

    32.       Ole Petter Hagrum                     Larvik OK 1                              61,47

    33.       Einar Sælen                                       Fossum IF 2                           71,07

    34.       Ole Arthur Juveli                           Konnerud IL 2                       72,08

    35.       Sindre Haverstad                          Lierbygda OL 1                    74,47

    36.       Tormod Hermansen                   Raumar OL 2                         81,04

                   Torgrim Engell                                Modum OL 2                            Brutt

                   Morten Andersen                          Halden SK 2                         Disket

                   Asbjørn Byggland                       Nydalens SK 4                   Disket

                   Marius Uv Nagel                            IF Sturla 1                               Disket

                   Thea Fjogstad Nilsen               Kongsberg OL 2               Disket

                   Gaute Stavik                                      Nydalens SK 2                   Disket

                   Eivind Tonna                                     Asker SK 1                             Disket

                   Anders Eidstuen                           Lillomarka OL 3                 Disket

                   Halvor Hobøl                                     Østmarka OK 2                  Disket

                                                                                                                                              Oppsal IF