15-Stafetten

                                                                               Resultater 3. etappe

23.05.2004

Plass    Løper                                                        Lag                                                        Tid

       1.       Anders Bredesen                         Fossum IF 1                           17,42

       2.       nn                                                                 Heming/Njård OL 1         17,48

       3.       Harri Luchsinger                            Kongsberg OL 1                 17,51

       4.       Rasmus Korvald Skaare       Nydalens SK 3                     17,55

       5.       nn                                                                 Heming/Njård OL 1         18,03

       6.       Silje E. Jahren                                 Raumar OL 1                         18,21

       7.       Eivind Tandrevold                        Fossum IF 1                           18,33

       8.       Anita Wennemo                             Østmarka OK 1                   18,40

       9.       Marius Vegheim                             Raumar OL 1                         18,48

    10.       Agni Fjogstad Nielsen             Kongsberg OL 1                 18,55

    11.       Hans Petter Mathisen              Porsgrunn OL 1                  19,13

    12.       Guro Torpe                                         Porsgrunn OL 1                  19,16

    13.       Tor Lea                                                    Nydalens SK 1                     19,30

    14.       Kjell G. Røkke                                 Tyrving IL 2                              19,32

    15.       Brage  E Jahren                            Raumar OL 2                         19,33

    16.       Jeanette Koht                                   Østmarka OK 1                   19,41

    17.       Helge Lye                                             Tyrving IL 2                              19,41

    18.       Kathrine Ahlsen                             Halden SK 1                           19,44

    19.       Anders Krosby                                Fredrikstad SK 2                19,55

    20.       Rannveig W. Øverøyen         Tyrving IL 1                              19,57

    21.       Tor Arne Stokseth                        Fredrikstad SK 1                19,58

    22.       Anne K. Hovind                              Raumar OL 1                         20,07


    23.       Elise Jakobsen                               Fredrikstad SK 2                20,10

    24.       Unn Hilde Heggedal                 Kongsberg OL 1                 20,31

    25.       Trine R Bråthen                             Raumar OL 2                         20,34

    26.       Julie Berteig                                       Fossum IF 1                           20,38

    27.       Martin Kristiansen                        Halden SK 1                           20,55

    28.       Eivind Brovold                                  Modum OL 1                          20,56

    29.       Toril Hallan                                         Lillomarka OL 1                   21,08

    30.       Martine Ødegård                           Trøsken IL 1                           21,14

    31.       Hanna Haugen                              Halden SK 1                           21,16

    32.       Eli Strande                                          Ringerike OL 1                     21,18

    33.       Axel Berlin                                           Eiker OL 1                                 21,25

    34.       Jørgen Holmboe                           Tyrving IL 1                              21,34

    35.       Mathias Benjaminsen              Lillomarka OL 1                   22,02

    36.       Inger Anita Tollehaug              Eiker OL 1                                 22,02

    37.       Helene Johansen                         OK Moss 1                               22,05

    38.       Per Øystein Andersen             Larvik OK 1                              22,14

    39.       Anne Berit Eid                                 Nydalens SK 1                     22,14

    40.       Mette Hallen                                      Nydalens SK 3                     22,18

    41.       Ingrid Haga Dalberg                  Hadeland O-lag 1             22,18

    42.       Mari S Godal                                     Lillomarka OL 2                   22,35

    43.       Ragnhild Hultgreen                   Ringerike OL 1                     22,37

    44.       LARS EVEN SCHEI                   Kolbotn & Skimt OL        22,40

    45.       Kristin Kornmo                                Porsgrunn OL 1                  22,40

    46.       nn                                                                 Heming/Njård OL 1         22,44

    47.       Ellen Turter                                        Nydalens SK 1                     22,51

    48.       Thea Mathiesen                             Fredrikstad SK 1                22,56


    49.       Fredrikke Nor Moth                     Halden SK 2                           23,11

    50.       Anniken W Nielsen                     Tyrving IL 1                              23,21

    51.       Andrea Amundsen                      Konnerud IL 1                       23,35

    52.       Kjersti Myhre                                     Kongsberg OL 2                 23,39

    53.       Unni Strand Karlsen                 Fredrikstad SK 1                23,41

    54.       Kari Strande                                      Ringerike OL 1                     23,44

    55.       Christian Schive                             OK Moss 1                               23,59

    56.       Randi Nærum                                  Larvik OK 1                              24,00

    57.       Hans Kristian Andreassen Ås-NLH 1                                   24,29

    58.