Lag nr

Lagnavn

Klubb

Klatre tid

Post

Spørsmål

Total poeng

Løper1

Løper2

Løper3

Løper4

Løper5

Lagnr

59

Gutta

Asker SK

01:12

115

18

133

Ola Løvald Bråten

Vegard Gulbrandsen

Eivind Øfsthus Gravir

Sjur Kvisle

 

59

60

Jentene

Asker SK

03:02

110

10

120

 

Fanni Jauhojärvi

Nora Woxholth

 

 

60

1

Heir

Fossum IF

01:47

115

12

127

Martin Borge Heir

Fredrik Ramstad Hoff

Oscar Grevstad

 

 

1

2

Hjermstad

Fossum IF

01:38

115

16

131

Håvard Hjermstad

Erling Hjermstad

Øyvind Hjermstad

 

 

2

3

Wieland

Fossum IF

02:08

100

16

116

Nikolaus Wieland

Petter Storfjell

Einar Melsom

Emil Størmer

Jonathan Chambenoit 

3

61

Fsk1

Fredrikstad SK

02:26

105

10

115

Alma Kvisgaard

Maren Roll Paulsen

Hanna Torjusen

Kristin Ottesen

 

61

4

Halden Sk

Halden SK

02:03

80

14

94

Hedda Raadal Bjørlo

Idun Kristine Felde Olaussen

Ingrid Felde Olaussen

 

 

4

5

Lag 1

Heming/Njård OL

02:06

95

16

111

Bjørn Anders Flågen

Håvard Høymork

Nikolai Jones Arnesen

Iver Barlinn Korvald 

 

5

6

Lag 2

Heming/Njård OL

02:07

110

16

126

Sofie Skyttersæter Iversen

Martine Engebretsen

Mille Lorentzen Lund

 

 

6

7

Kongsberg Ol 1

Kongsberg OL

01:44

105

18

123

Kristin Sagosen Smeby

Anne W. Eiken

Idunn Haavengen

 

 

7

8

Kongsberg Ol 2

Kongsberg OL

01:33

105

18

123

Josefine Løken

Aurora Moholth

Tord Strand

Henrik Andre Larsen

 

8

9

Kongsberg Ol 3

Kongsberg OL

01:53

70

14

84

Rikke H. Larsen

Kristiane Rogstad

Andrea W. Eiken

 

 

9

10

Kongsberg Ol 4

Kongsberg OL

01:48

85

18

103

Marlin Haavengen

Kathinka Rogstad

 

Sølve Drage

Vetle Drage

10

11

Konnerud

Konnerud IL

_

70

14

84

Tone Nybø

Amalie Amundsen

Thea Sildnes Baklid

Amanda S Saugerud

Andrea Ranvik

11

12

Konnerud

Konnerud IL

01:28

105

6

111

Jørgen Baklid

Håvard Svingheim

Aslak Heimdal

 

 

12

13

Konnerud

Konnerud IL

03:07

80

18

98

Jenny Baklid

Mari Svingheim

Anniken Ranvik

Vilja Solberg

Sofie-Amalie Kopperud

13

14

O-Troll

Lierbygda O-lag

01:28

115

20

135

Tilla Farnes Hennum

August Aanerud

Fredrik Aasen Strømsnes

Vemund Røhmen

 

14

15

O-Ungdom

Lierbygda O-lag

01:34

100

14

114

Synne Strand

Kristoffer Sørnes

Sander Arntzen

Oscar Aanerud

 

15

16

Gaupene

Lillomarka OL

01:54

95

20

115

Oscar Vikhamar

Simen Skaret

Ylva Horten

 

 

16

17

Gaupene

Lillomarka OL

02:27

80

14

94

Jens Brekke

Syver H Setvik

Aleksander T Stokke

Elias S. Sørensen 

 

17

18

Gaupene

Lillomarka OL

03:16

65

12

77

Tor Olav Eriksen

Isolde Kobernus

Regine Bjerke

 

 

18

19

Moss

Moss, OK

02:01

85

18

103

Johanne Bratland

Mathilde Abrahamsen

Karoline Bjørnerød

Selma Kristiansen

Henriette MF Karlsen

19

20

Nydalens Sk Lag 1

Nydalens SK

02:35

95

16

111

Halvor Halden

Eirik Heir

Lars Young Vik

 

 

20

21

Nydalens Sk Lag 10

Nydalens SK

01:35

115

14

129

Alexander Skeppland Hole

Anders Langaas

Eirik Langedal Breivik

 Jostein Tandberg

 

21

22

Nydalens Sk Lag 11

Nydalens SK

02:38

105

16

121

Anine Hallén

Marlene Tangen Pedersen

Emil Morgenlie Skei

Svein Klakegg 

 

22

23

Nydalens Sk Lag 12

Nydalens SK

01:55

115

18

133

Tore Heir

Sam Lunøe

Petter Pelli Nilsen

Gjermund Tørnqvist Halden

 

23

24

Nydalens Sk Lag 13

Nydalens SK

03:32

80

10

90

Magnus Morgenlie Skei

Eirik Thunselle Øvstedal

Martha Køber

Erle Syvertsen

Ingeborg Øvreeide

24

25

Nydalens Sk Lag 14

Nydalens SK

02:51

75

18

93

Trym Vannebo

Tobias Espedal

Ea Lagethon Bjørnstad

Marte Madslien Bakken 

Theresa Furstenberg

25

26

Nydalens Sk Lag 2

Nydalens SK

02:25

90

18

108

Isak Jonsson

Alexander A Smeby

Magnus Nyberg

 

 

26

27

Nydalens Sk Lag 3

Nydalens SK

02:37

95

14

109

Marte Morgenlie Skei

Ingrid Madslien

Maria Nordheim Morken

 

 

27

28

Nydalens Sk Lag 4

Nydalens SK

02:00

90

12

102

Aasmund Skurdal

Ingvild Høydal

Andreas Askevold

Ragne Wiklund

 

28

29

Nydalens Sk Lag 5

Nydalens SK

02:10

60

10

70

Thea Christina Espedal

Frida Bakken Ulseth

Hedda Hatling Schønning

Åsa Strøm

 

29

30

Nydalens Sk Lag 6

Nydalens SK

03:27

90

18

108

Karen Frankrig

Vilde Øvreeide

Synne Furuheim Kråkenes

 

 

30

31

Nydalens Sk Lag 7

Nydalens SK

01:58

100

10

110

Idunn Holte

Ingvil Ahlsand

Henriette A Smeby

Hanna Thomsen 

 

31

32

Nydalens Sk Lag 8

Nydalens SK

01:29

115

18

133

Jørgen Wulfsberg

Lukas Liland

Espen Hegstad Krüger

 

 

32

33

Nydalens Sk Lag 9

Nydalens SK

01:57

110

18

128

Elias Jonsson

Peder Stenberg-Nilsen

Johannes Finne Reinseth

 

 

33

55

Bærtur

Oppsal IF

02:43

70

16

86

Anniken Karlsen

Hanna Tendal

William Skaug

 

 

55

56

Lost in forest

Oppsal IF

02:08

80

12

92

Sunniva Haave

Ane Krogh

Reidun Harr Johansen

Randi Eide

Nora Korpberget

56

57

Savnet

Oppsal IF

02:07

80

12

92

Are Wigaard

Olav Torgersen

Lavran Thorstensen

Thomas Harr Johansen

 

57

58

Bommert

Oppsal IF

02:21

90

12

102

Torstein Høglund

Ludvig Rødnes

Didrik Koren

 

 

58

34

Brevik

Raumar Orientering

01:52

110

12

122

Bjørnar Brevik

Anders Haga

Mads Aanes Haugen

Peder Rygh 

 

34

35

Hansen

Raumar Orientering

02:22

75

8

83

Res Hansen

Henny Børke

Aleksander Fronteri

Martin Johnsen

 

35

36

Kristiansen

Raumar Orientering

_

70

16

86

Håkon Kristiansen

Audun Brevik

Audun Børke

 

 

36

37

Rapp

Raumar Orientering

02:33

90

18

108

Hanne Rapp

Kristine Rapp

Dina Arntsen

Maria Hexeberg

 

37

38

Rapp

Raumar Orientering

02:56

95

18

113

Synne Rapp

Marthe Hexeberg

Lina Løvset

 

 

38

39

Sønsterudbråten

Raumar Orientering

02:25

70

12

82

Mathilde Sønsterudbråten

Henriette Melbye

Andrea Luka

Tiril Arntsen

Eurora Flingtorp

39

40

1

Ringerike OL

03:10

70

12

82

Tuva Aas Stræte

Karoline Mortensen

Lotta Rogne

 

 

40

46

2

Ringerike OL

01:22

85

8

93

Sander Arnevik

Oskar Arnevik

Fredrik Grønlund

Anders Myhre

 

46

62

1. Lag

Sarpsborg OL

01:21

95

18

113

Emil Løwengreen

Maja Pedersen

Lotte Helene Andersen

 

 

62

47

Agurk

Sturla, IF

01:21

115

18

124

sturla frydenlund

Sigrid Vig

Kornelia L. Brurberg

Solveig H. Vråle

Fride Sørensen

47

48

Fiskene

Sturla, IF

02:59

65

12

71

Åshild Vari

Egil Frydenlund

Carolina H. Vråle

 

 

48

49

O-Yngst 34

Tyrving, IL

01:45

100

8

108

Hanne Grandal

Thea Feiring Haltia

Emilie Sommerstad Vee

 

 

49

50

O-Yngst 35

Tyrving, IL

01:28

110

14

124

Stine Njåstein

Oda Sikkeland

Styrk Hundseid Kamsvåg

Anniken Helland-Hansen 

 

50

51

Østmarka Ok 1

Østmarka OK

02:37

105

12

117

Maria Olsbø

Nora Graffer

Tuva Søilen

 

 

51

52

Østmarka Ok 2

Østmarka OK

02:18

90

18

108

Magnus Ramberg

Kristian Holme

Andreas ramberg

 

 

52

53

Østmarka Ok 3

Østmarka OK

_

65

16

81

Turid dahl

 

 Tuva Sverdrup-Thygeson

Karine Sverdrup-Thygeson 

53

54

Nordhagen

Ås-UMB Orientering

02:04

110

16

126

Rannveig W. Nordhagen

Alrik Aasestad

Tor Erik Aasestad

Linus Olhans

Binna Aasestad

54