Lagnr Klubb Lag navn Poeng Løper 1 Løper 2 Løper 3 Løper 4 Løper 5
Spørsmål Poster For sent Totalt Bekkeløp
100 Halden SK Lag 3 12 65   77 03:53 Karoline Aune Niels Christian Hellerud Hedda Raadal Bjørlo    
101 Halden SK Lag 2 0 50   50 04:09 Hanna Moum Ella Marie Aunaas Sofie Lillebø Johanne Marie Norsted  
102 Halden SK Lag 4 6 60   66 03:02 Nora Torgersen Vegar Hillestad Idun Kristine Felde Olaussen    
103 Halden SK Lag 1 10 45   55 04:29 Jonatan Aune Ole Øivind Norsted Alexander Skaug Ytterbøl    
104 Kongsberg OL Kongsberg Ol 5 10 50   60 05:30 Åsne Haavengen Mathilde S. Flesseberg Maren F. Løvberg Konstanse Moholth  
105 Kongsberg OL Kongsberg Ol 1 16 80 -18 78 02:47 Aurora Moholth Ylva Reiten Kristiane Rogstad Rikke H. Larsen  
106 Kongsberg OL Kongsberg Ol 2 16 80 -6 90 02:32 Sølve Drage Henrik A. Larsen Sigurd Trømborg    
107 Kongsberg OL Kongsberg Ol 3 14 65 -15 64 03:34 Marlin Haavengen Kathinka Rogstad Andrea Vanebo Helene Eger  
108 Kongsberg OL Kongsberg Ol 4 14 55   69 04:30 Vetle Drage Tale Strand Marte K. Larsen    
109 Fossum IF Lag 1 20 110   130 02:48 Håvard Hjermstad Erling Hjermstad Øyvind Hjermstad Einar Melsom Emil Størmer
110 Fossum IF Lag 2 18 60   78 03:59 Pernille Katla Julie Bakke Dorthe Martinussen Ingrid Kvålsgard Victoria Hæstad
111 Heming/Njård OL Lag 3 18 45   63 07:13 Rachel Baardsen Martine Sogn-Larsen Maya Arnesen    
112 Heming/Njård OL Lag 1 12 70   82 03:21 Petter Astrup Arnesen Nikolai Jones Arnesen Bjørn Anders Flågen Håvard Høymork  
113 Heming/Njård OL Lag 2 18 65 -3 80 03:09 Erik Haugmo Sølve Nordahl Rolfsen Sindre Haugmo Jonas Haugmo  
114 Moss, OK Ok Moss 12 95   107 03:11 Karoline Bjørnerød Mathilde Abrahamsen Johanne Bratland Tjernshaugen Henriette M.F. Karlsen  
115 Asker SK Tandberg 1 14 85 -6 93 03:02 Sjur Kvisle Axel Hoveid Johan Westly    
116 Asker SK Tandberg 2 12 75   87 03:17 Vegard Løvli Lotte Trygve Myhr Ingrid Tandberg Ryan  
117 Asker SK Tandberg 3 10 45 -12 43 10:20 Torkild Anna Gravir Thea Salvesen    
118 Asker SK Tandberg 4 12 50   62 04:00 Ina Martini Sondre Yttrebø Sindre Ulven Jørgensen Marte Ulven Jørgensen  
119 Asker SK Tandberg 5       0            
120 Bækkelagets SK Astronaut 20 60   80 02:37 Runar Bjørhovde kristine Huuse Aslak Brynsrud    
121 Bækkelagets SK Kosmonaut 18 55   73 02:53 Jonas Messel Larsen Andreas Gøbel Baste Brynsrud    
122 Sturla, IF Brurberg 12 75   87 02:51 Solveig Vråle Fride Sørensen Sigrid Bredde Vig Kornelia B. Lønning  
123 Sturla, IF Frydenlund 20 55   75 04:21 Egil Frydenlund Åshild Vari      
124 Tyrving, IL O-Yngst 1 12 90 -3 99 02:33 Thea F Haltia Tuva N Flatebakken Ingrid Marie Wølneberg Styrk H Kamsvåg  
125 Raumar Orientering Lag 4 2 75 -6 71 02:36 Martin Kjelsdberg Mads Aanes Haugen Øyvind Kjeldsberg Eivind Haga Dalberg  
126 Raumar Orientering Lag 1 12 70   82 03:21 Mathilde Sønsterudbråten Andrea Luka Marthe Hexeberg    
127 Raumar Orientering Lag 6 20 60   80 02:47 Mikkel Aanes Haugen Mats Langøy Tobias Myrbakk    
128 Raumar Orientering Lag 2 14 50   64 02:47 Hanne Rapp Kristine Rapp Maria Hexeberg    
129 Raumar Orientering Lag 3 20 40   60   Maren Hexeberg Pernille Sønsterudbråten Hallgeir Brevik Evne Børke  
130 Raumar Orientering Lag 4 (eller 5) 14 70   84 03:33 Håkon Kristiansen Audun Børke Audun Brevik Øystein Næss  
131 Ringerike OL Rol-Tigrene 14 60   74 02:50 Silje Opseth Fredrik Grønlund Kristian Kammerud Oskar Arnevik  
132 Ringerike OL Rol-Løvene 20 50   70 04:52 Jørgen Nøkleby Melling Mikkel Berglund Stein Aas Stræte    
133 Ringerike OL Rol-Panterne 18 55   73 03:39 Tuva Aas Stræte Lotta Rongved Karoline Mortensen Hanne Opseth  
134 Østmarka OK Lag 1 18 60   78 02:33 Andreas Ramberg Hans Kristian Hygen Kristian Holme    
135 Østmarka OK Lag 2 14 40   54 04:03 Tuva Sverdrup-Thygeson Monika Brevik Ingrid Marie Hygen Oline Jordheim Karine Sverdrup-Thygeson
136 Oppsal IF Oppsal 1 14 75   89 03:55 Lavran Thorstensen Olav Torgersen William Resvoll Skaug Ane Sofie Krogh  
137 Modum OL Ungdom 16 45   61 03:32 Ingvild Løver Thon Tua Løver Thon May Kihle Andersen    
138 Lillomarka OL Lag 1 14 60 -12 62 04:00 Jens Johan Brekke Elias Skjolden Sørensen Magnus Henriksen    
139 Lillomarka OL Lag 2 12 50   62 04:59 Simen Masdal Ingrid Masdal Eskil Skaret    
140 Lillomarka OL Lag 3       0            
141 Lillomarka OL Lag 4       0            
142 Nydalens SK 2000-Jentene 14 55 -21 48 03:01 Marte Morgenlie Skei Frida Bakken Ulseth Maaike Emilie Mans    
143 Nydalens SK Nydalens Sk 6 70   76 03:57 Håkon Øvstedal Andreas Lie-Thoresen Sigurd Dyrstad    
144 Nydalens SK Nydalens Sk 7 16 75   91 03:25 Isak Jonsson Eirik Heir Sindre R Pettersen    
145 Nydalens SK Team 2000   80 -12 68 03:03 Ingvild Høydal Ingrid Haugen Madslien Ragne Wiklund Audun Uglenes Bergan  
146 Nydalens SK Nydalens Sk 4 16 110   126 02:10 Peder Stenberg-Nilsen Øystein Rønning Strand Elias Jonsson    
147 Nydalens SK 2002 Superstars 1 18 45 -3 60 05:57 Synve Holte Martha Nesheim Køber Storm Kleiva Håvard Prytz  
148 Nydalens SK 2002 Superstars 2 16 55 -3 68 05:32 Ea Lunøe Marte Madslien Bakken Erle Sofie Syversen    
149 Nydalens SK Nydalens Sk 1 16 75 -24 67   Synne Eikeland Røstadsand Idunn Holte Sigrid Oledal    
150 Nydalens SK 2002 Superstars 3 10 55   65 04:50 André Petersen Dahl William Boreid Onstad Trym Vannebo Eirik Øvstedal Magnus Morgenlie Skeid
151 Nydalens SK Nydalens Sk 2 12 70 -18 64 02:32 Synne Furuheim Kråkenes Vilde Frydenlund Norling Vilde Øvreeide    
152 Nydalens SK Nydalens Sk 14 70   84 03:14 Lars Young Vik Halvor Tørnqvist Halden Aksel H Larsen    
153 Nydalens SK Nimbus 2003 18 55   73 05:09 Theodor Moe Hjelseth Kasper Bakken Ulseth Kristine Finne Reinseth Hannah Mølstad Maria Lie Thoresen
154 Nydalens SK Nydalens Sk 3 20 110   130 02:43 Espen Hegstad Krüger Jørgen Wulfsberg Lukas Liland    
155 Nydalens SK Nydalens Sk 6 6 45   51 06:13 Anna T Eriksen Ada Wulfsberg Marie Liland    
156 Fredrikstad SK Fredrikstad Sk. 10 35   45 05:31 Sondre Ottesen Emma Danevad Ida-Synnøve Kristiansen Kristin Ottesen Anne Sofie Kristiansen
157 Lierbygda O-lag Haverstad 16 100 -3 113 02:29 Sander Arntzen Synne Strand Oscar Aanerud August Aanerud Kristoffer Sørnes
158 Eiker O-lag Eiker O-Lag 10 60   70 02:46 Ane Dyrkorn Thea Dyrkorn Kaja Bunæs Nilsen Lotte Myklemyr  
159 Ås-UMB Orientering Aasestad 16 50   66 03:35 Nils Tveite Terjei Lillehammer Trygve Lillehammer Julie Kvarme Tor Erik Aasestad
160 Konnerud Lag 1 16 95 -3 108 02:03 Jørgen Baklid Aslak Heimdal Jenny Baklid    
161 Konnerud Lag 2 16 55 -6 65 04:49 Mari Svingheim Julie Arnesen Carolina Vråle Andrea Ranvik Anniken Ranvik
 
  214 løpere stilte til start