Etappe 3 Individuelle
Navn Klubb Løpstid Diff.
1 Holo, Tarjei Fossum IF 17:02
2 Hjermstad, Øyvind Fossum IF 17:37
+35
3 Haga, Anders Raumar Orientering 17:39
+37
4 Hallan, Toril Lillomarka OL 18:36
+1:34
5 Sønsterudbråten, Karoline Raumar Orientering 18:59
+1:57
6 Hjermstad, Erling Fossum IF 19:16
+2:14
7 Kvisle, Sjur Asker Skiklubb 19:17
+2:15
8 Vik, Alix Young Nydalens SK 19:24
+2:22
9 Kvistad, Ingrid Kongsberg OL 19:29
+2:27
10 Grandal, Siri IL Tyrving 19:34
+2:32
11 Winsnes Nordhagen, Rannveig Ås-UMB Orientering 19:38
+2:36
12 Arnesen, Signe Astrup Heming Orientering 19:49
+2:47
13 Kjeldsberg, Mona Raumar Orientering 19:50
+2:48
14 Blindheim, Kristin Lillomarka OL 20:10
+3:08
15 Smeby, Henriette Nydalens SK 20:14
+3:12
16 Wang, Ingvild Lillomarka OL 20:23
+3:21
17 Brekke, Kristin Lillomarka OL 20:33
+3:31
18 Madslien, Kari Nydalens SK 20:36
+3:34
19 Helland-Hansen, Anniken IL Tyrving 20:39
+3:37
20 Kinneberg, Lene Raumar Orientering 20:41
+3:39
21 Bjergaard, Karen Nydalens SK 20:58
+3:56
22 Halden, Monica Tørnqvist Nydalens SK 21:02
+4:00
23 Markussen, Fanni Jauhojärvi Asker Skiklubb 21:10
+4:08
24 Holen, Ragnhild Marie Østmarka OK 21:13
+4:11
25 Korvald, Birgit Nydalens SK 21:17
+4:15
26 Engebretsen, Martine Heming Orientering 21:32
+4:30
27 Woxholth, Nora Synnøve Asker Skiklubb 21:33
+4:31
28 Opseth, Trine Ringerike OL 21:53
+4:51
29 Larsen, Henrik André Kongsberg OL 21:55
+4:53
30 Sikkeland, Oda IL Tyrving 21:55
+4:53
31 Sønsterudbråten, Heidi Raumar Orientering 22:00
+4:58
32 Moholth, Aurora Kongsberg OL 22:14
+5:12
33 Fiskum, Astrid IL Tyrving 22:14
+5:12
34 Vig, Hanne Bredde IF Sturla 22:16
+5:14
35 Johansen, Thomas Haarr Oppsal Orientering 22:23
+5:21
36 Gravir, Selma Øfsthus Asker Skiklubb 22:24
+5:22
37 Arnevik, Sander Ringerike OL 22:28
+5:26
38 Winsnes, Sille Ås-UMB Orientering 22:29
+5:27
39 Haltia, Ida Feiring IL Tyrving 22:46
+5:44
40 Ottesen, Kristin Fredrikstad SK 22:52
+5:50
41 Oldernes, Joar Lillomarka OL 23:01
+5:59
42 Tjernshaugen, Johanne Bratland OK Moss 23:08
+6:06
43 Wisløff, Margrethe Asker Skiklubb 23:20
+6:18
44 Brurberg, May Bente Ås-UMB Orientering 23:23
+6:21
45 Iversen, Sofie Skyttersæter Heming Orientering 23:26
+6:24
46 Gunnulfsen, Ann Elisabeth Modum OL 23:26
+6:24
47 Bakke, Sara Angell Lillomarka OL 23:32
+6:30
48 Thorstensen, Lavran Oppsal Orientering 23:53
+6:51
49 Horten, Oline Lillomarka OL 23:54
+6:52
50 Opseth, Silje Ringerike OL 24:07
+7:05
51 Stenberg-Nilsen, Peder Nydalens SK 24:08
+7:06
52 Sikkeland, Solveig IL Tyrving 24:16
+7:14
53 Hammer, Anne Margrete Østmarka OK 24:19
+7:17
54 Moholth, Siri Kongsberg OL 24:20
+7:18
55 Brurberg, Kornelia Lønning IF Sturla 24:30
+7:28
56 Vister, Jørgen Indre Østfold OK 24:58
+7:56
57 Bakke, Håvard Ringerike OL 25:17
+8:15
58 Larsen, Rikke Hjelseth Kongsberg OL 25:23
+8:21
59 Eikeland, Inger Johanne Nydalens SK 25:29
+8:27
60 Bjergaard, Anne Marit Nydalens SK 25:43
+8:41
61 Prestbøen, Maria Sandefjord OK 26:23
+9:21
62 Rørvik Haver, Mina Lillomarka OL 26:32
+9:30
63 Olsbø, Maria Østmarka OK 26:46
+9:44
64 Haugen, Mads Aanes Raumar Orientering 26:47
+9:45
65 Bergan, Åse Nydalens SK 27:18
+10:16
66 Fosse, Trygve Gimle IF 27:51
+10:49
67 Abrahamsen, Tone OK Moss 28:07
+11:05
68 Schjønsby, Pernille Østmarka OK 28:12
+11:10
69 Brække, Synne Malene Halden SK 28:20
+11:18
70 Jutulstad, Adele Bækkelagets SK 28:24
+11:22
71 Moe, Silje Fredrikstad SK 28:26
+11:24
72 Røstadsand, Synne Eikeland Nydalens SK 28:36
+11:34
73 Antonsen, Dina Sofie Fredrikstad SK 28:44
+11:42
74 Ramstad, Marthe Fet OL 28:47
+11:45
75 Rogndokken, Sander Hildebrand Fet OL 28:48
+11:46
76 Arenth, Ole Jørgen Bogen IF Sturla 28:49
+11:47
77 Løvli, Bjørnar Asker Skiklubb 29:21
+12:19
78 Rogstad, Kristiane Kongsberg OL 29:29
+12:27
79 Abrahamsen, Mathilde OK Moss 29:31
+12:29
80 Brevik, Anders Østmarka OK 29:52
+12:50
81 Blågestad, Eirik Indre Østfold OK 29:57
+12:55
82 Jødal, Hege Ynn Bækkelagets SK 30:18
+13:16
83 Sverdrup-Thygeson, Anne Østmarka OK 30:24
+13:22
84 Øderud Vatne, Johanne Bækkelagets SK 30:37
+13:35
85 Enger, Lill-Kristin Modum OL 31:07
+14:05
86 Arntzen, Anne Teigland Raumar Orientering 31:25
+14:23
87 Skei, Emil Morgenlie Nydalens SK 31:45
+14:43
88 Sørensen, Fride IF Sturla 32:06
+15:04
89 Jensen, Alexandria Indre Østfold OK 32:24
+15:22
90 Yttreeide, Pernille Smaavik Heming Orientering 33:06
+16:04
91 Bergstrøm, Marie Gimle IF 33:11
+16:09
92 Hovind, Kari Kamstrup Raumar Orientering 33:16
+16:14
93 Torgersen, Nora Halden SK 33:52
+16:50
94 Arnesen, Nikolai Jones Heming Orientering 34:24
+17:22
95 Flågen, Ann Elin Heming Orientering 34:36
+17:34
96 Sedin, Andreas Raumar Orientering 34:50
+17:48
97 Leirset, Astrid IF Sturla 36:19
+19:17
98 Edstrøm, Ole Martin Oppsal Orientering 36:23
+19:21
99 Bergstrøm, Elisabeth Gimle IF 37:06
+20:04
100 Vråle, Gry Bruland IF Sturla 38:09
+21:07
101 Aakerholt, Guro Elise Sandefjord OK 39:11
+22:09
102 Engen, Olav Ringerike OL 41:00
+23:58
103 Viena, Kaisa Ringerike OL 42:17
+25:15
104 Aune, Karoline Halden SK 43:11
+26:09
105 Andersen, Silje Kihle Modum OL 43:14
+26:12
106 Kobernus, Isolde Lillomarka OL 46:43
+29:41
107 Aakerholt, Ida Marie Sandefjord OK 47:30
+30:28
108 Aaslund, Bente Fet OL 1:09:21
+52:19

* Betyr at laget startet på fellestart