Etappe 4 Individuelle
Navn Klubb Løpstid Diff.
1 Vister, Anders Raumar Orientering 29:50
2 Gravir, Gjermund Asker Skiklubb 30:01
+11
3 Bjergaard, Stig Nydalens SK 30:15
+25
4 Dengerud, Erik Olsvik Nydalens SK 30:31
+41
5 Sandvold, Sverre Turter Nydalens SK 30:59
+1:09
6 Høydal, Eivind Nydalens SK 31:12
+1:22
7 Bråten, Sondre Ruud Raumar Orientering 31:39
+1:49
8 Schive, Thomas Bækkelagets SK 31:42
+1:52
9 Fredheim, Brynjar Lillomarka OL 31:54
+2:04
10 Hoff, Geir IL Tyrving 32:04
+2:14
11 Torgersen, Sebastian Bækkelagets SK 32:14
+2:24
12 Hoel, Johan Raumar Orientering 32:59
+3:09
13 Aasheim, Lars Harald Bækkelagets SK 33:59
+4:09
14 Faugstad Bjertnes, Terje Lillomarka OL 34:29
+4:39
15 Isachsen, Erlend Asker Skiklubb 35:27
+5:37
16 Juveli, Anders Sommerstad Lillomarka OL 35:47
+5:57
17 Drage, Øyvind Kongsberg OL 35:55
+6:05
18 Kopland, Jens Kr Modum OL 35:58
+6:08
19 Fiskum, Gustav IL Tyrving 36:31
+6:41
20 Torgersen, Geir Halden SK 36:33
+6:43
21 Helland-Hansen, Dag IL Tyrving 36:34
+6:44
22 Solli, Øyvind Fet OL 36:41
+6:51
23 Nielsen, Simen Eid Nydalens SK 37:22
+7:32
24 Kihle, Kristian Ringerike OL 37:35
+7:45
25 Njåstein, Håkon IL Tyrving 38:07
+8:17
26 Lund, Einar Kongsberg OL 38:26
+8:36
27 Tenge, Gunnar Ås-UMB Orientering 38:38
+8:48
28 Arnesen, Kimme Heming Orientering 38:52
+9:02
29 Bøhlerengen, Boye Dirro Østmarka OK 39:09
+9:19
30 Maalen, Ivar Ås-UMB Orientering 39:13
+9:23
31 Arnesen, Lasse Heming Orientering 39:15
+9:25
32 Kildahl, Øystein Østmarka OK 39:27
+9:37
33 Grotnes, Christian IL Tyrving 39:48
+9:58
34 Hjermstad, Lars Fossum IF 40:04
+10:14
35 Bratlie, Una Oppsal Orientering 40:23
+10:33
36 Martinsen, Claus Heming Orientering 40:39
+10:49
37 Stokseth, Heidi Halden SK 40:42
+10:52
38 Kindem, Per Øyvind Gimle IF 41:03
+11:13
39 Lønning, Kari Jussie IF Sturla 41:21
+11:31
40 Melling, Stig Ringerike OL 41:23
+11:33
41 Benjaminsen, Vidar Lillomarka OL 41:25
+11:35
42 Bråten, Olav Frode Asker Skiklubb 41:48
+11:58
43 Resell, Anders Aamodt Nydalens SK 41:49
+11:59
44 Alexandersen, Sigrid Fredrikstad SK 41:56
+12:06
45 Brende, Ola Fossum IF 41:58
+12:08
46 Nordhagen, Eirik Ås-UMB Orientering 42:05
+12:15
47 Hansen, Tine Modum OL 42:06
+12:16
48 Brænden, Magne Lillomarka OL 42:12
+12:22
49 Eide, Egil IL Tyrving 42:24
+12:34
50 Blomseth, Stein Lillomarka OL 42:37
+12:47
51 Dengerud, Terje Nydalens SK 42:40
+12:50
52 Helgerud, Mari Jellum Kongsberg OL 42:44
+12:54
53 Håversen, Marie Hammer Raumar Orientering 43:01
+13:11
54 Hjermstad, Ragnild Fossum IF 43:14
+13:24
55 Grønlund, Lars Ringerike OL 43:23
+13:33
56 Teigland, Rune Østmarka OK 44:07
+14:17
57 Andreassen, Arnstein Raumar Orientering 44:12
+14:22
58 Ytterbøl, Svend Arne Halden SK 44:32
+14:42
59 Ramberg, Inge Østmarka OK 45:15
+15:25
60 Simonsen, Sven Fredrikstad SK 45:32
+15:42
61 Strand, Kari Kongsberg OL 45:39
+15:49
62 Thon, Hanne Løver Modum OL 46:00
+16:10
63 Blågestad, Håkon Indre Østfold OK 46:18
+16:28
64 Simonsen, Lasse Fredrikstad SK 46:29
+16:39
65 Brurberg, Katinka Jussie IF Sturla 46:30
+16:40
66 Børke, Bjørn Kristian Raumar Orientering 46:40
+16:50
67 Syrrist, Geir Strande Ringerike OL 47:20
+17:30
68 Flågen, Anders Heming Orientering 47:41
+17:51
69 Hovind, Anne Kamstrup Raumar Orientering 47:44
+17:54
70 Bakken, Sondre Lillomarka OL 47:51
+18:01
71 Skaare, Nikolai Korvald Nydalens SK 49:14
+19:24
72 Alvem, Andreas Gimle IF 49:14
+19:24
73 Hovind, Tron Erik Raumar Orientering 49:15
+19:25
74 Kolstad, Øyvind Indre Østfold OK 49:19
+19:29
75 Bergan, Nils Nydalens SK 49:41
+19:51
76 Hult, Astrid Oppsal Orientering 49:44
+19:54
77 Jensen, Torunn Økern Ringerike OL 49:53
+20:03
78 Bakken, Tone Lillomarka OL 50:22
+20:32
79 Jørgensen, Signe Bredholt Sandefjord OK 50:37
+20:47
80 Haugen, Ole Petter Nydalens SK 50:52
+21:02
81 Sverdrup-Thygeson, Kjetil Østmarka OK 51:05
+21:15
82 Resell, Åsmund Aamodt Nydalens SK 51:11
+21:21
83 Ramstad, Per Kristian Fet OL 51:11
+21:21
84 Tønsberg, Espen Fet OL 51:28
+21:38
85 Ryan, Sigurd Tandberg Asker Skiklubb 51:37
+21:47
86 Linløkken, Terje Østmarka OK 51:50
+22:00
87 Singsdal, Ola Gimle IF 51:53
+22:03
88 Schive, Christopher OK Moss 52:07
+22:17
89 Hansen Kjenseth, Ane Heming Orientering 52:24
+22:34
90 Drage, Eline Kongsberg OL 52:35
+22:45
91 KInneberg, Aslak Raumar Orientering 52:36
+22:46
92 Brevik, Aud Ellen IF Sturla 52:47
+22:57
93 Gjemdal, Eivind Heming Orientering 52:54
+23:04
94 Melheim, Espen IF Sturla 53:10
+23:20
95 Gravir, Eivind Ø Asker Skiklubb 53:56
+24:06
96 Heimstad, Mette Eline Ringerike OL 54:07
+24:17
97 Aamodt, Erlend Nydalens SK 54:18
+24:28
98 Ekre, Odd Kasper Indre Østfold OK 55:27
+25:37
99 Oldernes, Trine Lillomarka OL 56:10
+26:20
100 Woodward, Michael OK Moss 57:06
+27:16
101 Gjølsjø, Karl Kristen OK Moss 57:57
+28:07
102 Sørensen, Iver IF Sturla 59:20
+29:30
103 Johnsen, Tor-Petter IF Sturla 1:02:12
+32:22
104 Bredholt, Anne Berit Sandefjord OK 1:04:22
+34:32
105 Arntzen, Stine Sandefjord OK 1:07:34
+37:44
106 Haarr Johansen, Reidun Oppsal Orientering 1:13:30
+43:40
DISK Karpenka, Dima Asker Skiklubb 43:08
+13:18

* Betyr at laget startet på fellestart